fbpx

Maurīciju salas

Uz šīs salas, mēs izveidojām īpašus nosacījumus tūristiem, kuri liks atgriezties atkal un atkal. Greznas viesnīcas uz Maurīcijas salas, unikāla daba, skaidri okeāna ūdeņi apsola lielisku atpūtu uz eksotiskās salas. Šeit Jūs gaida laba apkalpošana, augstas kvalitātes komforts un daudz izklaides iespēju.

 

Ceļojumam uz Maurīciju salām, lūdzam, sūtīt individuālus pieprasījumus!

 mauritius-1280609_1920 
 Mauritius_sunset-613432_1280 

 

 mauritius-83877_1920 
 mauritius-162600_1920 

Vispārīgā informācija

Pāriem un jauniem cilvēkiem brauciens uz Maurīciju salām kļūs par ideālu ceļojumu. Turklāt piesātinātās ekskursiju programmas, ainavu apskate, dažādas izklaides, Jūs varēsiet izbaudīt uz lieliskajām pludmalēm un atvest uz mājām eksotiskus foto. Jums noteikti patiks sniegbaltās pludmales ar tīru ūdeni, noslēgtie līči, koraļļu rifi un ūdenskritumi. Iesakām Jums iegādāties ceļojumu uz Maurīcijas salas viesnīcu, ja Jūs vēlaties šķirtu un nesteidzīgu atpūtu ar relaksāciju. Pēc skaļas un nervozas pilsētas, sala Jums liksies kā paradīze. Lielākā daļa viesnīcu atrodas uz Maurīcijas salas krastiem, bet ja Jūs interesē pludmales atpūta, tad varēsiet doties ekskursijā pa salu. Turklāt, tūristiem tiek organizēts mini-ceļojums okeāna dziļumā, kur tūristi var baudīt nebeidzamu zemūdens plašumu, makšķerēt un nodarboties ar niršanu.

Par valsti

Jums noteikti patiks atpūta Maurīcijas salas viesnīcās, ja Jūs gribēsiet saņemt perfektu servisu kombinācijā ar tuvo un neskarto dabu. Tropu meži uz salas dāvina vēsumu karstās dienās, un bezgalīgās pludmales paplašina Jūsu iztēli.

Galvaspilsēta – Port Louis

Ģeogrāfija – Salu valsts rietumu daļā Indijas okeānā uz austrumiem no Madagaskaras. Valsts sastāv no salām: Maurīcijas s., Rodriges s., Agalega s. un Kargados – Karahos s.. Maurīciju sala – vulkānāniskas izcelsmes, tās platība – 1865 km2. Piekrastes garums – 330 km. Salas piekraste ir aizsargāta ar koraļļu rifiem.

Iedzīvotāji – 1,12 mlj. cilv. (kreoli, indieši, ķīnieši, eiropieši). Uz salas ir gandrīz visas pasaules reliģijas: hinduisms, budisms, islāms, kristietība. Tomēr visas pastāv harmonijā un garā saglabājot cieņu un katras nācijas tradīcijas, kas stingri atbalsta valdību.

Laika starpība – plus 1h.

Valoda – oficiālā angļu, bet visbiežāk franču un kreolu, kā arī hindu, urdu un ķīniešu.

Mobīlie sakari – iedzīvotāji lieto GSM standartu – 900/1800, kuru var izmantot Maurīcijā.

Valūta – Maurīcijas rūpija (MRU). 1 dolārs – 26 MRU. Valūtu var apmainīt bankās un lielākajā daļā viesnīcu.

Muita – šaujamieroču, riepu imports aizliegts. Narkotiku ievešana var beigties ar cietuma sodu. Īpaša atļauja ir nepieciešama ziedu eksportam.

Izklaide

Dziļjūras zvejniecība, niršana ar akvalangu, zemūdens safari, Sega dejas, kazino, kabarē.

Gastronomija

Uz Maurīciju salas ir ļoti daudz restorānu, kuri piedāvā starptautiskos, kreoliete, ķīniešu un austrumu virtuvi. Lielākā daļa restorānu atrodas salas ziemeļos.

Iepirkšanās

Mīļākais Maurīcijas salas tautiešu suvenīrs ir jahtas modelis. Uz salas ir atrodami tekstila un trikotāžas fabrikas vispasaules pazīstami zīmoli un juvelieru fabrikas.

Sports

Visi iespējamie ūdens sporta veidi, tai skaitā zveja uz “Blue Marlin”, niršana ar akvalangu, peldešana un snorkelēšana, vindsērfings, briežu medības, golfs un teniss.

Automašīnu noma

Plaša izvēle transportlīdzekļu nomai. Kustība notiek uz kreiso pusi.

Drošība

Papildus vakcinācija nav nepieciešama. Ūdeni nav ieteicams dzert no krāna. Dzeramo ūdeni iespējams nopirkt pudelēs.

Ziemeļrietumu piekraste atrodas uz ziemeļiem no salas galvaspilsētas Port – Lui un ir slavena ar savām pludmalēm, labi attīstīta tūrisma infrastruktūra ar greznām viesnīcām, daudz restorāniem, bāriem, kafejnīcām un suvenīru veikaliem.

Vesela grupa ar skaistām salām – Kein de Mira, Raunda, Gabrielle, Il-Plata, Il-d`Ambre un Čūsku sala, uz kuras čūsku vietā atrodamas neskaitāmas putnu sugas – netālu no Maurīciju ziemeļu krasta. Visas ziemeļu salas ir slavenas ar neskarto tropu dabu, tagad tie ir sadalīti rezervātos. Īsta pērle no šīs grupas ir Il-Plata ir pilnīgi plakana sala bez nevienas būves, neskaitot bākas – ideāla novērošanas vieta tiem, kas vēlas baudīt okeānu un apkārtējo vidi.
Šeit piedāvā veselu izklaižu komplektu un ūdens sporta veidus: niršanu ar akvalangu, ūdens slēpošanu, peldēšanu, lielo zivju medības.
Rietumu krasta reljefs ir daudzveidīgs un pilns ar pamīšus galda grēdām un zaļām ielejām ar skaistām pludmalēm – Tamaren, Wolmar, Flik an Flak.

Melnā upe pazīstama visā pasaulē kā unikāla vieta zvejai. Pludmales netālu no Flik en Flakciemata, ir lieliskas. Tamarinda līcis ir diezgan mežonīga, nekā līči kuri atrodas citos krastos. Sakarā ar spēcīgo straumi, peldēties šeit nav droši, bet sērfošana ir paradīze.

Dienvidu, dienvidrietumu un dienvidaustrumu krasti ir ļoti gleznaini. Šeit ir pludmales Morn un Blue Bay, Šampan līdzenums un kalnu plato Piton de la Riviere Noire. Kalni nav augsti ar dīvainām virsotņu formām ar ļoti ziņkārīgiem nosaukumiem: “Kaķis un Pele”, “Īkšķis”, “Trīs krūtis”.

Starp nelielajām salām, izkaisītām gar dienvidu krastu uz Maurīcijas salas, pašķirta ir Farvatera sala (Ile de la Passe).

Austrumu piekraste – lieliska vieta sērfotājiem vasarā (Jūnijs – Septembris), kad okeāns un sausais dienvidaustrumu vējš ir īpaši spēcīgs un briesmīgs. Šis krasts, ar savu mainīgo reljefu, gaida Jūs ar vairākiem pārsteigumiem: akmeņainie krasti pēkšņi mainīs ceļu uz nebeidzamu un skaistu pludmali un tad atkal tad atkal Jums acu priekšā pieaug iespaidīgas klintis.

Ziemeļbriežu sala (Ile Aux Cerfs) atrodas netālu no Maurīcijas salas austrumu krasta. Tā ir īsta dāvana niršanas un ūdens slēpošanas faniem, šeit ir arī daudz ūdens centra izklaides līčos ar kristāldzidru ūdeni.

Uz salas “Baltie gārņi” (Ile aux Aigrettes) – atrodas medību zemes, kur mednieki gaida pašus neparastākos piedzīvojumus.

Latvijas Republikas pilsoņiem vīza nav nepieciešama (līdz 90 dienām pusgada laikā)!

Latvijas Republikas nepilsoņiem vīzu jānoformē pirms brauciena!

Tropisks, bet siltums mīkstina dienvid-austrumu vējus. Sezonas dalās uz vasaras (karsts un mitrs) – no Oktobra līdz Martam (+27 – +30 grādiem) un ziemas (vēss un sauss) – no Aprīļa līdz Novembrim (+20 – +24 grādiem). Ūdens temperatūra visu gadu no +22 līdz +26 grādiem. Klimats ir ļoti maigs un eiropiešiem labvēlīgs, jo mitrums ir zemāks nekā citās tropu salās.

Gada vidējā temperatūra:

Jan Feb Mar Apr Mai Jūn Jūl Aug Sep Okt Nov Dec
+29° +28° +28° +27° +24° +23° +23° +23° +24° +26° +27° +28°

Vidējais gada nokrišņu daudzums:

Jan Feb Mar Apr Mai Jūn Jūl Aug Sep Okt Nov Dec
200 240 160 158 100 70 75 75 50 50 50 10

Gada vidējā ūdens temperatūra:

Jan Feb Mar Apr Mai Jūn Jūl Aug Sep Okt Nov Dec
+28° +28° +28° +27° +23° +20° +18° +18° +20° +24° +25° +26°

 

Kad labāk ceļot?

Kūrorts darbojas no Septembra līdz Maijam, labākais laiks, lai ceļotu – no Septembra līdz Decembrim un no Februāra līdz Maijam, bet Jaungada brīvdienu sezonā tūristu skaits ir maksimāls.

Klimats, labākais laiks ceļošanai