Ziedu parāde Keukenhofas ziedu parkā

 • Galamērķis: ,
 • Dienu skaits: 5 days
 • Izlidošanas datums: 19/04/2017
 • Atgriešanās datums: 23/04/2017
 • Cena: 508 €

Ceļojums ar lidojumu un grupas ekskursijām uz Amsterdamu, Brigi, Briseli un Antverpeni, kā arī Ziedu parāde Keukenhofas parkā. Piedāvājums tikai 378 EUR!

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga-Dortmunde-Rīga
 • Rokas bagāža līdz 10 kg
 • 4 naktis *** viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā), piemaksa par vienvietīgu numuru 100 EUR.

Šo pakalpojumu pamatcena bez transporta paketes 329 EUR

Cena var mainīties!

Brauciens NR II ar lidojumu uz Ķelni 20.04. – 25.04.2017. no 438 EUR
Programmu jautājiet info@vivalatour.lv

Ekskursiju un transporta pakete (iekļauta cenā 508 EUR) – 179 EUR

 • Grupas vadītāja pakalpojumi visā ceļojuma laikā
 • Transporta apkalpošana
 • Ekskursija Amsterdamā
 • Ekskursijas brauciens „Brisele-Antverpene”
 • Ekskursijas brauciens uz Brigi
 • Ekskursija uz Keukenhofas ziedu parku (+ ieejas biļete)

Pēc vēlēšanās tiek apmaksāts:

 • 1 x vakariņas viesnīcā – 15 EU /cilv.
 • Liela rokas bagāža 56 x 45 x 25 cm – 15 EUR vienā virzienā
 • Reģistrēta bagāža 23 kg – 30 EUR vienā virzienā
 • Reģistrēta bagāža 32 kg – 40 EUR vienā virzienā

* Ieejas biļetes un biļetes sabiedriskajam transportam tiek apmaksātas atsevišķi

Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.

Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.

Holande-Beļģija un Keukenhofas ziedu parks & Ziedu parāde!

Ceļojumu cena:

 • 329 EUR / par personu – pamata programma bez ekskursijām un transporta pakalpojumiem;
 • 508 EUR / par personu – iekļaujot ekskursiju un transporta programmu

Programma:

1. diena 19.04.2017.
Tikšanās Rīgas lidostā.  Lidojums no Rīgas uz Dortmundi  (~6:10-7:20).
Ceļš uz Amsterdamu, ekskursija pilsētā.

Apskates ekskursija  ietver sevī visu galveno Amsterdamas apskates objektu izpēti – Karaļa pils, Jaunā un Vecā baznīca, Berlage birža, Centrālā stacija, Čainatauna un Svētā Olofa kapela, begīni-māsu pagalms un senākie Amsterdamas nami, un daudz kas cits. Amsterdama ir pazīstama visā pasaulē ar saviem daudzajiem kanāliem. Vēl Pēteris I novērtēja šīs skaistās pilsētas celtnieku drosmi un tālredzību. Pēc vēlēšanas brauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem (papildu maksa 14 EUR).
Brīvs laiks.
Ceļš uz viesnīcu. Nakts viesnīcā.

2. diena 20.04.2017.
Brokastis.
Brīva diena vai ekskursijas brauciens uz Brigi.
Brige – tā nav tikai Beļģijas šokolādes galvaspilsēta, bet arī viena no skaistākajām Eiropas pilsētām, ko raksturo krāšņās gotiskā stila celtnes un skaistie pilsētas kanāli. Brige ir arī svarīgs ekonomiskais centrs. 20.gs. beigās ārpus vēsturiskās pilsētas daļas tika uzcelta moderna jūras osta.
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

3. diena 21.04.2017.
Brokastis.
Brīva diena vai ekskursijas brauciens “Brisele-Antverpene”.
Briseles vēsturiskais centrs ir sadalīts divās daļās — Augšpilsētā un Lejaspilsētā. Lejaspilsētā kopš seniem laikiem ritēja parasto ļaužu dzīve, te tirgoja, attīstīja arodus un rūpniecību. Augšpilsētā, savukārt, atradās greznas pilis un muižas. Tieši te ir saglabāts vēsturiskais plānojums un lielākā vēsturisko ēku daļa. Vēsturiskajā daļā arī atrodams lielākais Briseles apskates objektu skaits.
Vispopulārākā vieta pilsētā ir Grand Palace laukums, kas atrodas Lejaspilsētā. Par īstu baroka arhitektūras pērli uzskatāms arī Rātsnams ar 90 m augsto torni.
Tuvumā atrodas vēl kāda grandioza celtne — Karaļa pils, kuru uzcēla 16.gs. Par spīti nosaukumam, karalis nekad te nav dzīvojis – ēka kalpoja par maizes ceptuvi, tiesas namu un pat par cietumu. Pašlaik te atrodas Briseles komunālais muzejs, kuru varēsi apmeklēt brīvajā laikā.
Tikai dažus metrus no galvenā laukuma atrodams Briseles vispopulārākais apskates objekts, leģendārais Manneken Pis — strūklaka „Čurājošais puisēns”.
Viena no ievērojamākajām Augšpilsētas celtnēm ir 18.-19.gs. celtā Karaļa pils. Mūsdienās tā ir Beļģijas karaļa rezidence, ko ieskauj pasakaini skaists dārzs.
Vēl viens Briseles simbols ir Atomium – milzīga tērauda sirreālisma skulptūra, kas Briselei nozīmē aptuveni to pašu, ko Eifeļa tornis Parīzei. Te ir ierīkots arī zinātnes muzejs.
Briselē ir arī virkne citu ievērojamu vietu: Triumfa arka, Eiropas Komisijas ēka, kā arī Mihaila un Gudulas katedrāle.
Tālāk ceļš uz Antverpeni.
Visi Antverpenes apskates objekti atrodas tās vēsturiskajā daļā. Pilsētas centrs atrodas upes Šeldas krastā, kur kādreiz bija viduslaiku aizsardzības cietoksnis. Tālāk uz Austrumiem atrodas skaistā Sten pils, kur atrodas Nacionālais jūras muzejs. Par galveno pilsētas apskates objektu  var nosaukt Grote Markt laukumu pašā pilsētas centrā (tulkojumā – Lielais Tirgus).
Te arī ir Rātsnams, kuru uzcēla jauktā gotikas un renesanses stilā. Iespaidīgi izskatās arī gotiskā Jaunavas Marijas katedrāle, kas tika uzcelta 14.gs. Tās torņa augstums sasniedz 123 m, bet iekšā glabājas četras Rubensa gleznas, kuras uzskata par Antverpenes dārgumu.
Tev būs arī brīvs laiks citu apskates vietu iepazīšanai.
Tu varēsi apmeklēt slaveno Pelikan Štrasse, kur ir virkne juvelierizstrādājumu veikaliņu, kur varēsi iegādāties rotas ar briljantiem par ļoti pieņemamu cenu. Antverpene ir lielākais pasaules centrs briljantu apslīpēšanas un pārdošanas ziņā.
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.
Nakts viesnīcā.

4. diena 22.04.2017.
Brokastis.
Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Keukenhofas ziedu parku (ieejas biļete 15 EUR ).
Ikgadēja ziedu parāde – spilgtu krāsu un galvu reibinošo aromātu svētki. 20 milzīgie plosti un 30 vezumi, kas ir bagātīgi rotāti ar ziediem, veic 42 kilometru garu pārbraucienu no Nordveikas uz Hārlemu.
Keukenhofas dārzs, kas aizņem 32 ha, ir slavens visā Nīderlandē ar tās ziediem un milzīgām tulpju dobēm. Parkā aug 4.5 milj. tulpju, 100 dažādas šķirnes. Te ir trīs oranžērijas:  pirmajā ir dažādu šķirņu un krāsu tulpes, zeltainās narcises un kupli ceriņi, otrā – greznas sārtās rozes, bet trešā – neticami izsmalcinātas orhidejas.
Aprīļa beigās (22. aprīlī) parkā notiek ziedu parāde „BloemencorsoBollenstreek” — dažādu ziedu kompozīciju parāde.
1840. gadā parku projektēja ainavas arhitekti – Zohēri, kas savulaik projektēja Vondelpark iekārtošanu Amsterdamā. Mūsdienās Keukenhofas parku katru gadu apmeklē vairāk nekā 800 000 tūristu no visas pasaules. Šo parku dēvē par vienu no populārākajiem apskates objektiem pasaulē. Ceļš uz Vāciju. Nakts viesnīcā Vācijas teritorijā.

5. diena 23.04.2017.
Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz lidostu.
Lidojums: Dortmunde – Rīga (~ 7.45-10.45).