Vjetnama

 • Galamērķis:
 • Dienu skaits: 13 days
 • Izlidošanas datums: 11/11/2016
 • Atgriešanās datums: 07/01/2017
 • Cena: 1,599 €

Vjetnama ir pasakainas kultūras, skaistas dabas, interesantu cilvēku un aizraujošu ekskursiju virpulis, baudiet atpūtu un izklaidi ārpus savas komforta zonas un izbaudiet neaizmirstamo Vjetnamu.

Ceļojumu datumi:

06.11. – 19.11.2016
13.11. – 26.11.2016
20.11. – 03.12.2016
27.11. – 10.12.2016
04.12. – 17.12.2016
11.12. – 24.12.2016
21.12. – 03.01.2017*
25.12. – 07.01.2017*

Cena:
– dzīvojot divvietīgā numurā (1/2 DBL) no €1599
– dzīvojot trīsvietīgā numurā (1/3 TRPL) no €1569
– dzīvojot vienvietīgā numurā (SNGL) no €2099
*Piemaksa par tūri datumos ar “*” – €329/vienai personai (Ziemassvētki un Jaunā Gada sagaidīšana)
**Piemaksa par bērnu līdz 12 gadiem, dzīvojot kopā ar diviem pieaugušajiem (ar papildus gultu) no €1499

Cenā iekļauts:

 • aviobiļetes Rīga – Hošimina – Rīga (Turkish Airlines caur Stambulu)
 • nododamā bagāža 30 kg un rokas bagāža 8 kg, ēdināšana lidojuma laikā
 • transfērs lidosta-viesnīca-lidosta
 • programmā norādītās ekskursijas krieviski runājoša gida pavadībā
 • dzīvošana 4* viesnīcās ar brokastīm un 1 pusdienām ceturtajā dienā

Cenā nav iekļauts:

 • Vjetnamas vīza Latvijas nepilsoņiem 50 EUR (nokārtošana aizņem ~ 10 dienas). Vīzas saņemšanai nepieciešama pase, kas derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā, 1 foto 3.5 x 4.5 un aizpildīta anketa (to saņemsiet aģentūrā)
 • Vjetnamas vīza Latvijas pilsoņiem 25 EUR (par ielūgumu) un ~ 45 USD maksa lidostā, maksāsiet ierašanās brīdī, nepieciešama pase, kas derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā, 1 foto 3 x 4 cm un aizpildīta anketa (to saņemsiet aģentūrā)
  – medicīniskā apdrošināšana, personīgie izdevumi, dzeramnaudas, u.tt.
 • Par papildus samaksu:
  – piemaksa par Ziemassvētku vakariņām €60 vienai personai
  – piemaksa par Jaungada vakariņām €120 vienai personai
 • Personīgie izdevumi, dzeramnaudas utt.
 • Ceļojuma veselības apdrošināšana

Ceļojuma programma:

1. diena

Lidojums Rīga – Stambula plkst. 18:45 – 21:55

2. diena

Ierašanās Hošiminā
lidojums Stambula-Hošimina plkst. 01:35. Ierašanās Hošiminas lidostā plkst. 17:45. Pasu un muitas kontrole. Tikšanās ar pārstāvi, transfērs uz 4* viesnīcu Paragon, New Pacific vai citu līdzīga līmeņa viesnīcu. Brīvais laiks.

3. diena

Saigona – Ku Či / pilsētas tūre
Brauciens uz Cu Chi tuneļiem 70 km attālumā no Hošiminas, kuri stiepjas 200 km garumā un sastāv no 3 līmeņu dziļumiem no 8 līdz 12 metriem, kas tika izrakti Vjetnamas kara laikā ar ASV. Šobrīd šie tuneļi ir vjetnamiešu gara simbols. Vjetnamas-ASV kara muzeja apmeklējums. Pēc pašu izvēles varēsiet izšaut no amerikāņu automātiem М-16, М-30, М-31 (par papildu samaksu). Pēc pusdienām ekskursija uz Hošiminas pilsētu (Saigonu), kur apmeklēsiet Centrālo pasta nodaļu un Notre Dame de Saigon katedrāli, Atkalapvienošanās pili, kā arī redzēsiet Cho Lon – ķīniešu pilsētu ar Thien Hau pagodu. Varēsiet apmeklēt lakas izstrādājumu fabriku vai iepirkties Ben Thanh centrālajā tirgū. Nakts Hošiminā.

4. diena
Mekongas tūre
Vienas dienas ekskursija uz Mekongas deltu. Brauciens ar kuteri pa Mekongas upi, salas apmeklējums, kur varēsiet nobaudīt eksotiskus augļus, brauciens Vjetnamas zirgu vilktos ratos, vietējās dzīves un amatnieku ražojumu iepazīšana: konfekšu izgatavošanas process no kokosriekstiem, medus, rīsu plāceņi, suvenīru izstrādājumi no kokosriekstu koka. Brauciens ar ķīniešu buru laivu džonku pa Mekongas kanāliem. Pusdienas, gatavotas no vietējās delikateses – „ziloņa auss” zivs. Pēc pusdienām apmeklēsiet atpūtas vietu, kur varēsiet pagaršot vietējo dzērienu no kokosriekstu ūdens. Atgriešanās Hošiminā.

5. diena
Hošimina-Fanthieta
Pēc brokastīm brauciens uz Fanthietu. Ierašanās Fanthietā. Phi Long galerijas apmeklējums, kur gatavo gleznas un mākslas izstrādājumus no desmitiem dabisko smilšu veidu. Te ierodoties, tūristus pārsteidz skaisto smilšu gleznu pasaule un apbrīna par jauno mākslinieku talantu, kuriem ir ierobežotas iespējas un speciālas vajadzības. Tālāk no Fanthietas pārbrauciens uz Mui Ne kūrortu. Pa ceļam līdz 4* viesnīcai Sandunes Beach Resort apstāsimies, lai apmeklētu Vīna Pili – vienu no jaunākajiem tūristu objektiem Mui Ne.

6. – 11. diena

Atpūta Mui Ne pludmalē
Brokastis viesnīcā. Atpūta pludmalē.
Brīvajā laikā iesakām apmeklēt ekskursijas:
Bin Čau karstie avoti atrodas 100 kilometrus uz dienvidiem no Fanthietas. Minerālā ūdens temperatūra ir 80 grādi. Uz šo minerālo ūdeņu bāzes Bin Čau uzcelts Vjetnamas lielākais medicīniskais dubļu-ūdens ārstniecības centrs. Atpūta un peldēšanās baseinā ar karstu minerālo ūdeni. (Pilns procedūru kurss iekļauj 20-30 minūšu peldi vannā ar dubļiem – uz sava rēķina).
Smilšu kāpas un Lotosu ezers: tikšanās ar gidu viesnīcā. Transfērs uz ekskursiju. Pirmā pietura – vjetnamiešu zvejnieku ciemats un grezns skats uz ostu. Sarkano kāpu apmeklējums. Varēsiet kopā ar vietējiem bērniem uz dēļa kā ar ragaviņām vizināties pa smilšainajām kāpām (par papildu samaksu). Pēc balto smilšu kāpu apmeklējuma sajutīsieties gluži kā tuksnesī. Varēsiet braukt ar kvadracikliem un strausiem (par papildu samaksu). Balto smilšaino kāpu vidū atrodas pārsteidzoši skaists saldūdens ezers, kurā aug un cauru gadu zied lotosi. Ekskursijas noslēgumā pastaiga gar gleznaino strautu līdz Sarkanajai Kraujai.
Dalata – mūžīgā pavasara pilsēta, kura atrodas 1500 metrus virs jūras līmeņa. Apreibinošā Dalatas daba to padarījusi par iemīļotu vietu māksliniekiem-avangardistiem un dzejniekiem. Mūsu ceļš vedīs gar kafijas plantācijām, kur varēsiet nofotografēties slavenās vjetnamiešu kafijas fonā. Ekskursijas laikā apmeklēsiet divus lieliskus ūdenskritumus. Pie Prenn ūdenskrituma varēsiet izjāt ar ziloņiem (par papildu samaksu), bet otra – Datanla ūdenskrituma pakājē dosieties lejup pa “amerikāņu kalniņiem”. Apmeklēsim pašu neparastāko viesnīcu pasaulē – “Trako māju”. Izbrauksim ar Dalatas zināmāko tūrisma objektu – trošu vagoniņu, kas savieno pilsētas centru ar brīnišķīgu budistu kompleksu. Jūs gaida arī vēsturiskā ciemata apmeklējums, varēsiet viesoties zīda izšuvumu gleznu darbnīcā.
Ta Kou kalns atrodas 40 kilometrus uz dienvidiem no Fanthietas. Turp dosimies ar auto, un tālāk – ar pacēlāju uz kalna virsotni. Jums būs jāpieveic vēl 328 pakāpieni līdz Guļošajam Budam – 80 metrus garā statuja tiek uzskatīta par lielāko Budas statuju Vjetnamā. Tā tika uzcelta 1963.gadā Ta Kou dabas lieguma teritorijā, kuru uzcēla 1931.gadā Nguen imperatoru dinastijas laikā.

12. diena
Fanthieta-Saigona
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Saigonas lidostu. Lidojums Hošimina-Stambula plkst. 20:05

13. diena

Ielidošana Stambulā plkst. 05:05. Lidojums Stambula – Rīga plkst. 07:50 – 10:45.