Viens par visiem, visi par Malaiziju

 • Galamērķis:
 • Dienu skaits: 16 days
 • Izlidošanas datums: 23/12/2016
 • Atgriešanās datums: 07/01/2017
 • Cena: 2,785 €

Malaizijā ir viss – un tas nebūt nav pārspīlējums. Šeit kopā sadzīvo tik daudzas tautas un kultūras, ka ceļojums uz Malaiziju ir kā brauciens uz vairākām valstīm vienlaikus. Tas ir nebeidzams un neparasti eksotisks baudījums garšas kārpiņām. Tās ir krāšņas svinības un festivāli, kas šeit ir neatņemama dzīves sastāvdaļa.

Cenā iekļauts:

 •  Lidojums Rīga – Kualalumpura – Rīga,
 •  nododamā bagāža 20 kg, rokas bagāža 5 kg,
 •  4 * viesnīcās ar brokastīm,
 •  programmā norādītā ekskursiju programma un ieejas maksas,
 •  vietējā gida pakalpojumi krievu valodā,
 •  grupas vadītāja, gida pakalpojumi,
 •  ceļojumu apdrošināšana

Cenā nav iekļauts:

 • Personīgie izdevumi, dzeramnauda vietējam gidam un šoferim
 • Piemaksa par vienvietīgu numuru 530 EUR
 • Cena trešajam cilvēkam numurā 2785 EUR

Papildus ekskursijas:

 • Langkavi salas ekskursija – 25 EUR
 • Alu un mangru džungļu ekskursija – 50 EUR
 • Divu salu (island hopping) tūre – 65 EUR
 • Piemaksa par vienvietīgu numuru – 530 EUR

Ceļojuma datumi

 • 23.12.2016 – 07.01.2017. 2785 EUR

Ceļojuma programma

Malaizija ir kā pasaule miniatūrā, to ir iecienījuši cilvēki no visas pasaules. Daudzveidīgā kultūra padara katru valsts nostūri par jaunu piedzīvojumu. Cēlie kultūrvēsturiskie mantojumi vijās pilnīgi visur – tempļi, pilis, mošejas modernajās pilsētu ielās, mazos ciematiņos, kalnos un pat alās. Mūžzaļā tropu zeme ir pārbagāta ar dabas resursiem – biezi džungļi un lietusmeži; sūnu meži; eksotiski dzīvnieki un augi; iespaidīgs tropu augļu sortiments; pazemes valstība plašajās alu sistēmās; serpentīna ceļi, kas ved augstu kalnos; simtiem mazu saliņu; ezeri; upes; jūra… pilnīgi viss ko var vēlēties… To visu piedzīvosim šajā ceļojumā. Pēc ceļojuma pa Malaiziju būs sajūta, it kā būtu apceļojuši pus pasauli.

1. DIENA

Tikšanās ar grupas vadītāju Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga – Kualalumpura.

2. DIENA

Ierašanās Kualalumpurā. Vakariņas viesnīcā. Nakšņošana Kualalumpurā

3. DIENA

Brokastis viesnīcā. Kualalumpura – kontrastu pilsēta – šeit Jūs ieraudzīsiet gan indomaoru arhitektūru, gan modernas celtnes. Ekskursijas laikā vispopulārākās: Malaizijas karaļa pils, Neatkarības laukuma, Malaizijas suverenitātes simbola – Nacionālā pieminekļa – augstākās bronzas figurālās skulptūras pasaulē, kas veidota II Pasaules karā kritušajiem varoņiem apskate. Slavenie Petronas Dvīņu torņi – visaugstākie dvīņu torņi pasaulē, Nacionālais Muzejs, Valsts Nacionālā mošeja ar 73 m augstu minaretu, tradicionāli greznotu pēc Islāma mākslas tradīcijām, vecā dzelzceļa stacija. Neatņemama Kualalumpuras sastāvdaļas ir Mazā Indija un Ķīniešu kvartāls. Pēcpusdienā došanās uz Batu alām. Batu alas atrodas 11 kilometrus no Kualalumpuras, atklātas pirms 100 gadiem un ir kļuvušas par nozīmīgu ticības apliecinājuma vietu hinduistiem, kā arī iecienītu tūrisma objektu. Slavenākā no alām ir Tempļa ala ar savu lielo kavernu un 100 metrus augstajiem griestiem. Uz templi ved 272 pakāpieni un kāpiens augšup tiek simboliski dēvēts par svētceļojumu. Zemāk par Tempļa alu atrodas Tumšā ala – 2 kilometrus garš pazemes istabu tīkls, kurā atrodas pasaulē unikālas cilvēku alu mājvietas. Tos, kurus interesē seni hindu gleznojumi un dievību statuetes, var doties uz Mākslas galerijas alu. Vakariņas viesnīcā. Nakšņošana Kualalumpurā.

4. DIENA

Brokastis viesnīcā. Melakas pilsētas ekskursija – tā ir vecākā tirdzniecības osta Malaizijā, vēsturiska pilsēta, kas iekļauta UNESCO sarakstā koloniālās arhitektūras dēļ, te savulaik valdījuši dāņi, portugāļi un angļi, katrs atstājot aiz sevis unikālus arhitektūras meistardarbus. Dāņu laukuma un sarkano ēku apbūves apskate, kas iekļauj 17. gs, Bandar Hilir vēsturisko centru, Sv. Paula baznīcu ar kapenēm, A”Famosa portugāļu nocietinājumus no 16. gs, Cheng Hoon Teng ķīniešu templi. Pusdienas tradicionālā restorānā Melakā. Nakšņošana Kualalupurā.

5. DIENA

Brokastis viesnīcā. Apmēram 4 stundu brauciens Malaizijas vidienē uz Taman Negara nacionālo parku, kas aizsargā senāko lietusmežu pasaulē – apmēram 130 miljoni gadu. Turpat arī Malaizijas augstākais kalns Gunung Tahan (2186 m). Viesnīcā būs iespēja noskatīties nelielu video par parku un tā iespējām. Vakarā – nakts pastaiga pa lietusmežu, kur tiks iepazīti nakts augi un kukaiņi. Vakariņas viesnīcā. Nakšņošana Taman Negara.

6. DIENA

Brokastis viesnīcā. Paredzēts pārgājiens džungļos uz ainavisko Teresek kalnu (334 m). Tas būs gājiens džungļu gida pavadībā, kurš izstāstīs par meža daudzveidīgo augu un dzīvnieku valsti. Nonākot kalnā, skaidrā laikā, no tā augšas varēs redzēt ne vien tuvākās apkārtnes skaistās ainavas, bet arī arī vareno Gunung Tahan kalnu. Atpakaļ ceļā – lieliska iespēja iet gar koku galotnēm pa iekaramo trošu taku 30 – 40 m augstumā. Pēcpusdienā – izbrauciens ar kuģīti pa Tahan upi, lai apskatītu Lata Berkoh ūdenskritumu. Būs iespēja nopeldēties atspirdzinošā strautā, kas tek no Gunung Tahan kalna un veido džakuzi līdzīgu efektu. Vakariņas viesnīcā. Nakšņošana Taman Negara.

 7. DIENA

Brokastis viesnīcā. Pārgājiens uz Kamerona augstieni, kas ievērojama ar iespaidīgām terasveida tējas plantācijām, zemenēm, puķēm, golfa laukumiem, ūdenskritumiem, krāsainiem tempļiem un vēso gaisa temperatūru. Tā zināma arī pēc tās augšup vedošajiem serpentīna ceļiem, kas priecē tūristus ar burvīgiem apkārtnes skatiem. Nakšņošana Kamerona augstienē.

8. DIENA

Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz Kamerona augstieņu augstāko kalnu Gunung Brinchang (2031 m) – tas būs ceļš caur īpašu un aizsargājamu ekosistēmu – sūnu mežu. Tajā ir daudz eksotiski augi kā orhidejas, aizvēsturiskas papardes, dažādi garšaugi un ārstniecības augi. Pēc neliela pārgājiena cauri mežam un kāpienam līdz skatu punktam, kur pārredzama visa augstiene, ceļš uz tējas plantāciju. Vietējā tējas ražotnē – tradicionālās melnās tējas pagatavošanas process. Nakšņošana Kamerona augstienē.

9. DIENA

Brokastis viesnīcā. Penangas salas un iespaidīgā Kek Lok Tong alu tempļa jeb Lielās Laimes tempļa apskate. Templis izvietots kaļķakmens alā, kurā ir altāris ar vairākām budistu statujām. Tempļa teritorijā ir burvīgs dārzs ar nelieliem ezeriem, kuros mitinās bruņurupuči. Turpinājumā greznās Ubudiah mošejas, kā arī karaliskās Iskandariah pils apskate. Vakarpusē uzturēšanās Penangas salā, kas zināma kā Austrumu pērle un ir viena no Āzijas populārākajām salām. Tās dabas skaistums un vēsturiskais mantojums piesaista ceļotājus jau kopš seniem laikiem. Nakšņošana Džordžtaunā.

10. DIENA

Brokastis viesnīcā. Džordžtaunas pilsētas ekskursija – pilsētas nosaukums dots par godu Lielbritānijas karalim Džordžam III un ir viena no ievērojamākajām koloniālās arhitektūras pilsētām Dienvid-Austrumu Āzijā, iekļauta UNESCO vēsturiskā mantojuma sarakstā. Kornvalla forta un piekrastes māju apskate. Interesanta ir Harmonijas iela, kur savu vietu atradusi gan anglikāņu baznīca, ķīniešu un indiešu tempļi, gan mošeja. Iespaidīgākā no reliģiskajām celtnēm ir taizemiešu templis ar apmēram 30 m augstu Budas statuju. Pilsēta ir ļoti dzīvīga un krāšņa, daudz veikali un ēstuves, ielas pilnas ar rikšām, tas ir lētākais un ātrākais pārvietošanās veids. Nakšņošana Džordžtaunā.

11. DIENA

Brokastis viesnīcā. Brauciens ar prāmi uz Langkavi salu (apmēram 3 h). Langkavi sala ir apmēram 100 tropisko salu arhipelāgs, kur lielākā daļa ir tik nelielas, ka nav apdzīvotas, bet visiem interesentiem apmeklējamas, lai apbrīnotu to dabisko skaistumu. Arhipelāgs iekļauts UNESCO pasaules dabas mantojuma sarakstā tās bioloģiskās daudzveidības dēļ. Tā ir arī tax-free zona, kas piedāvā tūristiem lielisku iepirkšanos par zemām cenām. Nakšņošana Langkavi.

12.DIENA 

Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras vai iespēja par papildus samaksu doties Langkavi salas eskursijā (25 EUR). Jūs apmeklēsiet Atma Alam – iepazīsieties ar tradicionālo batikošanas procesu, kurā izmanto vasku un krāsas. Mahsuri mauzolejs – leģendārās princeses Mahsuri atdusas vieta. Ērgļa laukums – viens no Langkavi simboliem. Ekskursija beidzas ar nelielu Kuaehu pislētas apskati. Šis ceļojums ir ideāli piemērots tiem, kas pirmo reizi ieceļo šajā leģendārā salā. Nakšņošana Langkavi.

13. DIENA

Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras vai iespēja par papildus samaksu doties alu un mangru džungļu ekskursijā (50 EUR) – brauciens ar laivu pa pa kanāliem, kur atklāsiet unikālas dzīvnieku slēptuves un augus. Galvenās apskates vietas: Sikspārņu ala ar stalaktītiem, stalagmītiem un vairākiem simtiem lielo sikspārņu (fruit bats), kuri dzīvo alā. Mangru džungļi – mangrovju saknes virs ūdens līmeņa. Atklājiet fantastiskos dzīvniekus un augus, kuri raduši mājvietu mangru džungļos. Zivjaudzētava – iepazīsieties ar vietējo iedzīvotāju tradicionāliem zivju audzēšanas un barošanas veidiem. Ērgļu barošanas vērošana. Atspirdzinoša pelde pludmalē. Nakšņošana Langkavi.

14. DIENA

Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras vai iespēja par papildus samaksu doties divu salu (island hopping) tūrē (65 EUR) – Pregnant Maiden sala ar saldūdens ezeru, kas slēpjas dziļi mežos. Pēc leģendas jaunava svētījusi ezera ūdeni un tas brīnumaini palīdzot sievietēm. Beras Basah sala ar iespēju baudīt ūdens sporta veidus, peldēt vai baudīt saules peldes pludmalē. Nakšņošana Langkavi.

15. DIENA

Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu. Lidojums Langkavi – Kualalumpura. Lidojums Kualalumpura – Rīga.

16. DIENA

Ierašanās Rīgā.