Svarīga informācija ceļotājiem!

Svarīga informācija ceļotājiem! Pārbaudi un iepazīsties ar valstu ieceļošanas noteikumiem un ievēro tos. Jautājumu gadījumā sazinies ar VIVALATOUR.

Pirms ceļojuma iesakām pārbaudīt jaunāko informāciju par ceļošanas ierobežojumiem Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē.

Pirms ceļojuma iesakām pārbaudīt jaunāko informāciju SKPC tīmekļa vietnē.

Zemāk pieejama sīkāka informācija.

Pirms ceļojuma iesakām pārbaudīt jaunāko informāciju par ceļošanas ierobežojumiem Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē.

Pirms ceļojuma iesakām pārbaudīt jaunāko informāciju SKPC tīmekļa vietnē.

  • Atbraukušajam no ārzemēm, kur 14 dienu kumulatīvais COVID-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju pārsniedz 15, jāievēro pašizolācija 14 dienas.

– Visiem tūristiem, kas plāno doties uz Grieķiju no 2020. gada 1. jūlija līdz 31. augustam, vismaz 48 stundas pirms ierašanās ir jāaizpilda pasažieru meklētāja veidlapa (Passenger Locator form – PLF). Veidlapā jābūt informācijai par izbraukšanas vietu, iepriekšējo vizīšu ilgumu citās valstīs un uzturēšanās adresi Grieķijā.

– Lūdzu, ņemiet vērā, ka adresēm, kas norādītas Pasažieru meklētāja veidlapā (PLF), jābūt pilnīgām, norādot pasta indeksu un galamērķa reģionu Grieķijā ir jānorāda grieķu valodā: Krēta – Kriti, Rodas sala – Notio Aigaio.

– Pēc veidlapas aizpildīšanas ceļotājam tiek piešķirts QR kods, kuru nepieciešams uzrādīt drukātā veidā vai mobilajā tālrunī.

– Ierodoties Grieķijā, testu var veikt nejauši izvēloties ceļotāju lidostā. Drošības protokoli Grieķijā viesus pieņem tikai licencētas viesnīcas, kas darbojas saskaņā ar Grieķijas Tūrisma ministrijas sagatavoto drošības protokolu, kuru var atrast ŠEIT.

– Visiem tūristiem, kas dodas uz Bulgāriju, ir jāaizpilda veidlapa, kuru varat lejupielādēt ŠEIT.

– Dokumentu iesākam aizpildīt jau iepriekš, vai arī variet to izdarīt ierodoties Burgasas lidostā. Dodoties uz Bulgāriju vai no tās, nav nepieciešams veikt veselības pārbaudi.

– Bulgārijā viesus pieņem tikai licencētas viesnīcas, kas darbojas saskaņā ar Bulgārijas Tūrisma un veselības ministriju izdotajām drošības vadlīnijām, kuras atrodamas ŠEIT.