Spānijas dienvidi – atpūta Costa Del Sol

 • Galamērķis:
 • Dienu skaits: 8 days
 • Izlidošanas datums: 01/10/2018
 • Atgriešanās datums: 22/10/2018
 • Cena: 349 €

Aviotūre un grupas ekskursijas – Spānijas dienvidi – atpūta Costa Del Sol. Piedāvājums tikai no 349 EUR! (IL)

Ceļojuma datumi un cena:

01.10.2018.    349 €
08.10.2018.    349 €
15.10.2018.    349 €
22.10.2018.    399 €

* Cena norādīta par lidojumu un viesnīcu, cena lidojums + viesnīca + transfērs 528 – 578 EUR

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Seviļa – Rīga
 • Rokas bagāža līdz 5 kg
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg
 • 7 naktis 3* viesnīcā (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • 6 x brokastis viesnīca

* Atpūta 3* viesnīcā – pēc fortūnas sistēma (600 m līdz jūrai)

Cenā nav iekļauts:

 • Personīgās izmaksas, dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam utt.
 • Ceļojuma veselības apdrošināšana
 • Ekskursijas brauciens uz Gibraltāru – 49 EUR (jāprecizē par vīzas nepieciešamību)
 • Ekskursijas brauciens uz Granādu – 49 EUR
 • Ekskursiju pakete 199 EUR:
  • Transporta apkalpošana
  • Ekskursijas Seviļā, Malagā, Rondā, Kordovā
  • Pavadīšana visa brauciena laikā

* Ieejas biļetes un biļetes sabiedriskajam transportam tiek apmaksātas atsevišķi

* Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos – 160 €

* 7 vakariņas viesnīcā – 50 €

Papildus informācija:

 • 0,5 €/dienā nodoklis par uzturēšanos Spānijā, 3* viesnīcā
 • 1 €/ dienā nodoklis par uzturēšanos Spānijā, 4* viesnīcā
 • Ieejas biļetes

Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.

Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.

Programma ceļojumam:

Spānijas dienvidi – atpūta Costa Del Sol

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā. (Precīzu tikšanās laiku lūgums noskaidrot 1-2 dienas pirms brauciena). Lidojums Rīga-Seviļa (~07:45 – 11:15).

Apskates ekskursija Seviļā. Ekskursija Seviļā – Andalūzijas galvaspilsētā. 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstādes paviljona apskate. Apmeklēsiet pasaulē lielāko gotikas katedrāli un Karalisko pili Alkazaru. Tālāk seko ekskursija skaistākajās Seviļas vietās: Spānijas laukums, Marijas Luīzes parks, Torre del Oro, kā arī tipiskais ebreju kvartāls Santa-Krusa.

Ceļš uz viesnīcu Costa del Sol piekrastē. Costa del Sol (tulk. no spāņu valodas “Saulains krasts”) – tiek uzskatīta par vistālāk dienvidos esošo Spānijas Vidusjūras piekrasti, kur atrodas koptas, gleznainas pludmales ar zeltainām smiltīm. Piekrastes klimats tiek uzskatīts par vienu no labākajiem Spānijā (oktobrī vidējā gaisa temperatūra ir ~26 , ūdens temperatūra ~21).

Nakts viesnīcā.

2. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursija uz Malagu. Malaga — liela ostas pilsēta ar šarmantu vēsturisko centru, kuru var izpētīt dienas laikā, un mūsdienīgiem debesskrāpju rajoniem ar milzīgiem tirdzniecības centriem. Tāpēc loģiskas šķiet divas tūristu vidū iemīļotas aktivitātes: iepirkšanās un pastaigas līkumotajās ieliņās. Te ir dzimis mākslinieks Pikaso un aktieris Antonio Banderas, tāpēc virkne muzeju, ielu, restorānu un viesnīcu ir nodēvētas par godu pirmajām, otro te vienkārši dievina. Taisnīguma pēc jānorāda divi fakti: Pikaso Malagā ir dzīvojis tikai zīdaiņa vecumā, bet viņa darbu kolekcija jaunajā, speciāli šim nolūkam celtajā ēkā tiešām ir ļoti iespaidīga.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

3. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursija uz Rondu. Pilsēta, kas atrodas Spānijas dienvidu piekrastē. Ronda atrodas uz divām klintīm, kuras sadala šaura un dziļa El Tajo aiza (aizas dziļums ~100 m). Aizas dibenā tek Guadalevin upe, bet apkārtnē atrodas gleznaina kalnu ieleja, neatkārtojams skats uz kuru paveras no Puente Nuevo tilta, kas apvieno vecpilsētu ar tās jauno daļu. Viena no galvenajām pilsētas apskates vietām: pasaulē vecākā arēna buļļu cīņām “Plaza de Toros”. Arēna tika atklāta 19.05.1785. gadā, klātesot karaļu dinastijas locekļiem. Santo Domingo klosteris – Viduslaikos – inkvizīcijas atbalstīšana; Casa del Rey Moro – Mauritānijas karaļa pils (celta ~1709. gadā).

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursija uz Gibraltāru. Šī teritorija ir Lielbritānijas īpašums. Gibraltāra – unikāla vieta ar savu ģeogrāfisko izvietojumu, kas savieno Vidusjūru ar Atlantijas okeānu. Šī arī ir lieliska iespēja novērot afrikāņu krastu un apmeklēt leģendāro klinti, kas aizņem pusi no Gibraltāras pilsētas-valsts (kopēja Gibraltāras platība ~6,5 km). No klints paveras elpu aizraujošs skats uz līci, kas saskaņā ar mitoloģiju ir radies, pateicoties Hēraklam. Bet ja paveiksies, varēsiet redzēt kalna iemītniekus – pērtiķus (magoti), tā ir vienīga pērtiķu suga, kas dzīvo Eiropas kontinentā.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursija uz Granādu. Apskates ekskursija Granādā. Granāda atrodas brīnumainā vietā, Sierra Nevadas ziemeļaustrumu nogāzes piekājē. Granāda atrodas uz trim pakalniem, kas iet uz leju ielejā. Saskaņā ar leģendu, tieši šie pakalni, kas pēc izskata atgādina nogatavojušos granātābolu, deva pilsētai tās nosaukumu – Granāda. Tikai šajā pilsētā lieliski u harmoniski apvienojas elpu aizraujošas ainavas, senās arhitektūras ēkas un baltie jaunceltņu kvartāli. Granāda pelnīti tiek uzskatīta par vienu no pasaulē skaistākajām pilsētām. Tās arhitektūra, vēsture un tradīcijas apvienojumā ar unikālu dabas ainavu sajūsmina tūristus.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

6. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā puse ekskursija uz Kordovu. Kordova ir Andalūzijas pilsēta, provinces galvaspilsēta ar tādu pašu nosaukumu Gvadalkvivir upes krastā. Kādreiz (līdz 10. gs.) pilsētā bija ap vienu miljonu iedzīvotāju un tā bija teju vislielākā, izglītotākā un plaukstošākā pilsēta pasaulē.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

7. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras. Nakts viesnīcā.

8. diena
Agri no rīta numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz lidostu. Lidojums Seviļa – Rīga (~9:30-15:00).