Spānijas dienvidi – Andalūzija

 • Galamērķis:
 • Dienu skaits: 10 days
 • Izlidošanas datums: 05/03/2017
 • Atgriešanās datums: 18/04/2017
 • Cena: 629 €

Aviotūre un grupas ekskursijas – Spānijas dienvidi – Andalūzija. Piedāvājums tikai no 629 EUR! (VK)

Ceļojuma datumi un cena:

05.03. – 14.03.2017.    629 € vai 469* 
09.04. – 18.04.2017.    659 € vai 499* 

* Pie lētākās cenas ar “*” obligāti jāiegādājas ekskursiju pakete 189 EUR.

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Barselona – Rīga
 • Transporta pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Dzīvošana 3* viesnīcās, 8 naktis ar brokastīm ”zviedru galds”, divvietīga izmitināšana
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg (1 soma)
 • Rokas bagāža (max svars 8 kg, max izmērs 55*40*20 сm)
 • Lidostas nodokļi
 • Transfērs lidosta – viesnīca – lidosta
 • Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā (krievu un latviešu valodās)

Cenā nav iekļauts:

 • Personīgās izmaksas, dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam utt.
 • Ceļojuma veselības apdrošināšana
 • Ekskursiju pakete 189 EUR vai atsevišķi:
  • Ekskursijas brauciens uz Barselonu – 30 €
  • Ekskursijas brauciens uz Saragosu – 30 €
  • Ekskursijas brauciens uz Madridi – 45 €
  • Ekskursijas brauciens uz Toledo – 20 €
  • Ekskursijas brauciens uz Alikanti – 30 €
  • Ekskursijas brauciens uz Seviļju – 40 €
  • Ekskursijas brauciens uz Granādu – 30 €
  • Ekskursijas brauciens uz Valensiju – 45 €
 • Papildus ekskursijas:
  • Vakars Seviljā + Flamenko dejas – 40 €
  • Ekskursijas brauciens uz Gibraltāru – 45 €
  • Ekskursijas brauciens uz Kardobu – 20 €
  • Ekskursijas brauciens uz Malagu – 40 €
  • Ekskursijas brauciens uz Rondu – 40 €

* Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.

* Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā. Ekskursiju secība var mainīties.

* Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos – 210 €

Papildus informācija:

 • Ja Jūs ceļojat ar bērnu vecumā no 0 līdz 12 gadiem – bērns saņem 50% atlaidi ekskursiju paketei un papildus ekskursijām.
 • Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma.
 • Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
 • Grupas vadītājs – latviešu un krievu valodā.
 • Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
 • Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam precizēt 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Programma ceļojumam: Spānijas dienvidi – Andalūzija

Spānijas dabas skaistums un plašais pilsētu klāsts – īsts dienvidnieku kokteilis, kas radīs neaizmirstamus, atmiņā paliekošus iespaidus par šo Pireneju pussalas oāzi.

1. DIENA
Tikšanās Rīgas lidostā. Izlidošana no Rīgas. Ielidošana Barselonā.

Apskates ekskursija Barselonā. Barselona – otra lielākā Spānijas ostas pilsēta un Katalonijas galvaspilsēta, kura pazīstama jau kopš antīkajiem laikiem. Tevi sagaida aizraujoša ekskursija pa vecpilsētu ar gotiskā kvartāla apmeklējumu. Šis kvartāls būtībā ir šauru viduslaiku ieliņu labirints, kuru platums reizēm nepārsniedz 2-3 metrus. Te atrodas dažādas kafejnīcas, bāri, restorāni, kā arī veikali un, protams, slavenā Barselonas katedrāle, kas celta greznajā gotiskajā stilā. Varēsi pastaigāties pa La Rambla – galveno gājēju ielu Barselonā, kuras apmeklējums ir savdabīgs rituāls visiem pilsētas viesiem. La Rambla sākas Katalonijas laukumā un beidzas pie slavenā pieminekļa Kristoforam Kolumbam. La Rambla ir piedzīvojums, kurā ik dienu piedalās daudzi tūristi, pilsētnieki, vietējie puķu audzētāji un suvenīru pārdevēji, mākslinieki, mīmi, aktieri, mūziķi un daudzi citi. Šeit katru dienu valda neparasta atmosfēra.

Pārbrauciens uz Saragosu. Apskates ekskursija Saragosā. Saragosa – intriģē un apbur: jebkurā dienas laikā un stundā šeit katrs atradīs sev stūrīti un nodarbošanos. Katra no kultūrām – romiešu, kristiešu, arābu un ebreju, kas kādreiz valdīja pilsētā, ieviesa savas korekcijas gan pilsētas dibināšanā, gan pilsētas attīstībā un tās pastāvēšanā, kādu 650000 pastāvīgie pilsētas iedzīvotāji un tūkstošiem pasaules iedzīvotāju pazīst mūsdienās. Jebkura ēka Saragosā faktiski ir piemineklis konkrētam laikmetam, kā piemēram, kristiešu La Seu katedrāle un El Pilar bazilika, vai arābu Aljaferia pils – musulmaņu kultūras šedevrs. Saragosa ir neliela pilsēta, visi ievērojamākie objekti ir koncentrēti pilsētas centrā. Iesakām apmeklēt Pilar laukumu, kurā ir izvietoti daudzi uzmanības vērti Saragosas objekti.

Brīvais laiks. Izmitināšana viesnīcā Saragosas apkārtnē.

2. DIENA
Brokastis.

Pārbrauciens uz Madridi. Pēc pusdienām ekskursija Madridē. Madride – ievērojama pilsēta, galvaspilsēta un Spānijas sirds. Tā ir neaprakstāmi skaista pilsēta ar lielu dažāda laikmeta burvīgo piļu skaitu, lieliskiem parkiem un apburošām ūdens strūklakām. Ģeniālie pasaules slaveno mākslinieku darinājumi, tādu kā Djego Velaskess, Fransisko Goja, Rembranta, Ticiāna, rotā Prado muzeja zāles. Prado muzejs ir viens no ievērojamākiem Madridas apskates objektiem, kas ik gadu vilina miljoniem tūristu. Jebkurš cilvēks, kas ir apmeklējis Madridi, ilgi paliks iespaidā, pateicoties pilsētas kultūras un vēsturiskam mantojumam, kā arī spilgtiem svētkiem, kas dāvā prieku un optimismu uz ilgu laiku.

Brīvais laiks. Iespēja apmeklēt Prado muzeju, Karaļnamu vai mūsdienu mākslas Muzeju.

Pārbraukšana uz Toledo. Nakts viesnīcā Toledo apkārtnē.

3. DIENA
Brokastis.

Ekskursija Toledo pilsētā. 1986. gadā Toledo vēsturiskais centrs bija iekļauts UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā. Vēsturisko ieliņu labirints regulāri pārsteidz un ir dāsns uz dažādiem negaidītiem notikumiem. Patīkami ir tas, ka Toledo ir praktiski neiespējami apmaldīties, pat, ja ļoti gribētos. Lai šķērsotu visu vēsturisko pilsētas daļu, būtu nepieciešams ne vairāk kā trīs ceturtdaļas no stundas. Ir pietiekami vienkārši virzīties uz augšu, lai izietu uz centrālo Plaza de Zocodover laukumu. Nav iespējams aizbraukt prom no Toledo bez suvenīra. Lielu popularitāti šodien, kā arī senā pagātnē iemanto Damasquinado tehnika – īpaši apzeltīti rotājumi un nelielas gleznas uz melna metāla fona – pats pazīstamākais suvenīrs no Toledo. Kulminācija atpūtai Toledo pilsētā būs aizraujošā panorāma uz senpilsētu no straujas upes Taho kraujas. Tie ir paši skaistākie skati uz Toledo, kas mums ir pazīstami, pateicoties El Greko gleznām.

Pārbrauciens uz Kordobu. Apskates ekskursija Kordobā (pēc vēlēšanas) vai brīvais laiks. Kordoba – Andalūzijas pilsēta, Kordobas provinces galvaspilsēta Gvadalkovoras upes krastā. Šī ir trešā lielāka pilsēta Andalūzijā pēc iedzīvotāju skaita, kura lieluma ziņā ir mazāka par Malagu un Sevilju. Kordobas vecpilsēta tika pasludināta par UNESCO mantojuma objektu 1994. gadā, pateicoties saviem greznajiem arhitektūras pieminekļiem. Ejot gadiem, vēsturiskais centrs nav zaudējis savu šarmu. Dodoties pastaigā pa pilsētu, protams, jāapmeklē Romiešu tiltu, kurā atrodas Romiešu pirtis un Kalaorra tornis, kuru veidoja mauri – vienīgais šāda veida arhitektūras piemineklis. Uz doto brīdi tur atrodas pilsētas muzejs; Kristiešu karaļu Alkasara, kur tika lemts liktenis nākamām Kolumba ekspedīcijām. Veco kvartālu ieliņas izvietojušās apkārt mošejai.

Tālāk dosimies uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Kordobas apkārtnē.

4. DIENA
Brokastis.

Pārbrauciens uz Seviļju. Apskates ekskursija Seviļjā. 19. gs. pilsēta Sevilja ieguva lielu popularitāti, pateicoties savai arhitektūrai un kultūrai, kļuva par vienu no obligātām pieturvietām romantiskajā ”grand tour” Eiropā. Bagātīgā Seviljas vēsture atstāja atspulgu tās tagadējā izskatā. Lielākā daļa apskates objektu atrodas vecpilsētas daļā, kreisajā upes Guadalquivir krastā, pats ievērojamākais no tiem ir Seviljas katedrāle. Pievērsiet uzmanību arābu arhitektūras Zelta tornim – laukumam Plaza de Toros de la Real Maestranza, kur notiek slavenās buļļu kaujas.

Brīvais laiks, kad būs iespēja apmeklēt Alkazaru un Katedrāli, ka arī nopirkt suvenīrus. Sevilja, kā jau arī visa Andalūzija lepojas ar savām olīvām un olīveļļu – reģions, kas ir kļuvis par vienu no šīs produkcijas galvenajiem piegādātājiem Eiropā. Hamona gaļa un īsta olīveļļa ir tradicionāls cienasts no Seviljas.

Vakarā par papildus maksu piedāvājam apmeklēt Flameko dejas teātri. Seviljā ir jūtams raksturīgais dienvidu Spānijas kolorīts, šeit ir dzimusi spilgtā Sevillanas deja, kurai ir līdzība ar flamenko dejas stilu. Iesakām vakarā nepalaist garām dejas priekšnesumu, kur būs iespēja vērot skaisto spāņu skaistuļu profesionālo dejas meistarību. Lielisks svētku noskaņojums ir garantēts.

Nakts viesnīcā Seviļjā.

5. DIENA
Brokastis.

Brauciens uz La Linea. Brīvais laiks vai (pēc vēlēšanas) ekskursijas brauciens uz Gibraltāru. Nosaukums Gibraltārs, kā klints, tā arī pussala no mainīta arābu nosaukuma – Dzebel al Tarik (kas tulkojumā nozīme “Tarika kalns”) Nosaukumu šai vieta deva mauri. Vietējie iedzīvotāji sauc to vienkārši – klints. Gibraltāra simbols ir dzīvojošie šeit mērkaķi, viņi dzīvo šeit sen un ir mīluļi gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem. Gibraltārs ir interesants kultūru kopums: šaurās ieliņās klusi runā marokāņu sievietes nacionālos tērpos, spāniski Katedrāles apmeklētāji iet caur gaiši zilo pagalmu, kas agrāk bija mošejas daļa, bet policisti , pastkastītes un bāri, liek iejusties vecā Anglijā. Galvenā iela iet gar kalna pakāji un ir piemērota gājējiem, kur pārsvarā visi produkti – angļu.

Nakts piekrastes viesnīcā Malagas apkārtnē.

6. DIENA
Brokastis.

Brīva diena kūrortā pie jūras vai ekskursijas brauciens uz kūrorta galvaspilsētu Costa del Sol – Malagu. Malaga – Pablo Pikaso dzimtene, var dēvēt arī par kubisma dzimteni. Viena no senākām pilsētām pasaulē, feniķiešu dibināta VIII gadsimtā. Nav brīnums, ka Malaga ir mākslas pilsēta, kurā var apmeklēt izstādes no stikla un kristāla, klasisko automobiļu un moderno iekārtu izstādes, un, protams, Pikaso darbus. Pastaigājieties starp banānu palmām un burvīgām strūklakām Parku alejā, bet pēc tam dodieties uz veco pilsētu un noslāpējiet veldzi spāņu tavernā.

Nakts viesnīcā

7. DIENA
Brokastis.

Brīva diena pie jūras vai ekskursijas brauciens uz romieši pilsētām, kuri celti Rondu kalnos. Balta pilsēta ar skaistu nosaukumu Ronda izvietojusies divu klinšu virsotnēs, virs dziļas ielejas El Taho. Pilsēta burtiski atrodas debesīs, 700 m augstumā. Baudot skatus no klints, var iztēloties kā kādreiz šos skatus vēroja Hemingvejs, baudot vīnu. Ronda ir kluss un mierīgs kūrorts: šeit nav trokšņainu izklaižu, taču tā piedāvā burvīgu atpūtu no ikdienas kņadas un steigas.

Pārbrauciens uz Granādu. Nakts Granādas apkārtnē.

8. DIENA
Brokastis.

Iepazīšanas ar Granādas pilsētu. Granāda – pilsēta, kurā lieliski kopā sadzīvo katoļticība un islāmticība gan arhitektūrā, gan mājsaimniecībā. Sludinājumi par flamenko deju mācībām šeit ir uz katras mājas, kopā ar sludinājumiem par vēderdeju ātrajiem kursiem, bet tipiskās mauritāņu celtnes no iekšpuses apdarinātas ar ikonām. Granāda – musulmaņu karaļvalsts Spānijā. Arābu laiki ļoti ietekmēja vietējo iedzīvotāju ēdienu izvēli, kas papildina tradicionālo Vidusjūras virtuvi. Pazemes pilsētas apmeklējums – iespēja ielūkoties tajā kā mūsdienās cilvēki dzīvo alu dzīvokļos (pusstundas ilga apstāšanās) – Guadiksa (Guadix). Santjago, augšējā pilsētas daļa, gandrīz viss šis rajons ir ar šāda veida apartamentiem. Runā, ka šādos dzīvokļos ar eiroremontu ļoti patīkami dzīvot un pat nav vajadzīga ne apkure, ne kondicionieris, jo temperatūra visu gadu tur ir ap +18 grādiem. Tomēr vairākums alu māju ir aprīkotas ar vannas istabām, dažas pat ar dārziem; tomēr vairumā tādas, kur nav visu vajadzīgo ērtību. Pēc aplēsēm Guadiksā kopumā ir ap 1300 pazemes villām. Dažas ir mainījušas savas kategorijas no ubagu dzīvokļiem par šikām villām, kuras vērtības ziņā pārsniedz pat labi aprīkotus dzīvokļus pilsētas centrā.

Apskates ekskursija Alikantē.

9. DIENA
Brokastis.

Pārbrauciens uz Valensiju. Iepazīšanas ekskursija Valensijā. Valensija – lieliska vieta tūrismam jebkurā gada laikā. Tā ir viena no skaistākajām pilsētām Vidusjūras krastā. Tā ir 3.lielākā pilsēta pēc iedzīvotāju skaita aiz Madrides un Barselonas. Vietējā osta ir 2. lielākā valstī. Pilsētas vēsturisks mantojums ir milzīgs. Ko tik vien nozīmē Valensijas katedrāle, kas tika uzcelta vēl XIII gadsimtā. Valensija ir slavena ar tradicionālajiem Falles svētkiem, kurā tiek sadedzinātas milzīgas dažāda sižeta papjē-mašē lelles, ar savu tradicionālo paelju un horchata (bezalkoholisks dzēriens, ko gatavo no riekstiem, ūdens un cukura) un ultramoderno Santjago Kalatravas projektēto Mākslas un Zinātnes pilsētu. UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauta gotiskā Valensijas Zīda birža. Pilsēta ir pazīstama arī kā jūgendstila centrs. Šeit ir ļoti maigs klimats, kas padara Valensiju par īpaši iecienītu tūristu pilsētu. Obligāti nogaršojiet paelju, vietējie iedzīvotāji apgalvo, ka garšīgākās paeljas kā Valensijā nav vairs nekur.

Pārbrauciens uz Barselonu. Nakts Barselonas apkārtnē.

10. DIENA
Agrās brokastis. Transfērs uz Barselonas lidostu. Izlidošana no Barselonas. Ielidošana Rīgā.