Spānija un Maroka

 • Galamērķis: ,
 • Dienu skaits: 10 days
 • Atgriešanās datums: 30/04/2017
 • Cena: 1,710 €

Piedzīvojumiem bagāts un aizraujošs ceļojums pa Marokas skaistākajām vietām.

Cenā iekļauts:

 • Transports uz/no lidostas;
 • Ar gaisa kondicionieri aprīkots transports visa ceļojuma garumā;
 • Viesnīcas Marokā un Spānijā, ar brokastīm un vakariņām;
 • Vietējie gidi Marokā un Spānijā
 • Nodokļi.

Cenā nav iekļauts:

 • Lidmašīnas biļetes;
 • Ieeja Hassan II mošejā (iekšpuse);
 • Pusdienas.
Pilna programma (PDF)

Ceļojuma maršruts

Madride – Kordoba – Sevilla – Tarifa – Tanžīra – Meknes – Fez – Marakeša – Kasablanka – Rabata – Tarifa – Costa del Sol – Granada – Madride

 1. DIENA – MADRIDE

Ierašanās Madridē, transports uz viesnīcu, vakariņas.

 1. DIENA – MADRIDE

Brokastis. Madrides apskates objektu aplūkošana. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas.

 1. DIENA – MADRIDE/ KORDOBA/ SEVILLA

Brokastis. Diena iesāksies ar braucienu cauri La Mancha laukiem uz Cordobu. Apskatīsim vienu no skaistākajiem Mauru arhitektūras piemēriem – 18. gs. mošeju, kas šobrīd ir kristiešu katedrāle –  Mezquita. Dosimies garām dažām ielām ar senlaicīgām mājām uz Veco Ēbreju kvartālu. Pēc pusdienām dosimies uz Sevillu, kur aplūkosim Marijas Luisas parku, Plaza de España un Barrio de Santa Cruz. Vakariņas un nakšņošana.

 1. DIENA – SEVILLA/ TARIFA/ TANŽĪRA/ MEKNES/ FEZ

Agrās brokastis. Došanās uz ostu, kur ir ātrais prāmis, ar kura palīdzību nokļūsim Tanžīras Herkules pilsētā. No tās dosimies uz Meknes, apskatīsim Islāmu galvaspilsētu, kas ir slavena ar 40 km garo sienu. Neliels ieskats Bab Mansour, karaliskajos staļļos un ēbreju kvartālā. Pēc pusdienām dosimies uz Moulay Idriss svēto pilsētu un romiešu pilsētas Volubilis drupām. Tālāk dosimies uz Fezu. Vakariņas un iekārtošanās viesnīcā.

 1. DIENA – FEZ

Brokastis. Diena ir paredzēta Marokas reliģijas galvaspilsētas – Fezas apskatei: slavenais viduslaiku tirgus (Medina), Nejjarine strūklaka, Moulay Idriss mauzolejs un Karaouine mošeja. Turpinājumā dosimies uz Marakešu, kas ir slavena ar Menara dārzu, Saadian kapenēm, Bahia pili, Koutoubia un Dar So Said muzejiem, kā arī ar Djemaa El Fna laukumu, kas ir ielenkts ar dažādiem tirdziņiem un rokdarbnieku kvartāliem. Vakariņas un iekārtošanās viesnīcā.

 1. DIENA – FEZ/ BENIMELAL/ MARAKEŠA

Brokastis. Turpināsim Marakešas apskati. Pēsc pusdienām, došanās uz Kasablanku, ekskursija pa to: centrālais tirgus, Habous rajons, Karaļa pils, Mohammed V laukums un Hassan II mošejas ārpuses apskate. Iekārtošanās viesnīcā, vakariņas.

 1. DIENA – MARAKEŠA/ KASABLANKA

Brokastis. Turpināsim Marakešas apskati. Pēsc pusdienām, došanās uz Kasablanku, ekskursija pa to: centrālais tirgus, Habous rajons, Karaļa pils, Mohammed V laukums un Hassan II mošejas ārpuses apskate. Iekārtošanās viesnīcā, vakariņas.

 1. DIENA – KASABLANKA/ RABATA/ TANŽĪRA/ TARIFA/ COSTA DEL SOL

Došanās uz Rabatu, iekārtošanās viesnīcā un tad ekskursija pa Marokas galvaspilsētu Rabatu: Karaļa pils, Ousaya Kasbahs, Mohammed V mauzolejs, Hassanas tornis. Pēc Rabatas pilsētas populārāko vietu apskates, ar ātro prāmi dosimies uz Costa del Sol. Iekārtošanās viesnīcā, vakariņas.

 1. DIENA – COSTA DEL SOL/ GRANADA/ TOLDEDO/ MADRIDE

Pēc brokastīm dosimies uz Granadu. Pilsētas skaistā apskates vietu aplūkošana. Iespēja ieiet Mauru karaļa Alhambra pils rezidencē un Generalifes dārzā. Turpinājums – Toldedo, vieta, kur sajaukušās piecas kultūras. Došanās uz Madridi, iekārtošanās viesnīcā, nakšņošana.

 1. DIENA – MADRIDE

Brokastis. Došānās uz Madrides lidostu. Atgriešanās Rīgā.