Saulainā Spānija

 • Galamērķis:
 • Dienu skaits: 8 days
 • Izlidošanas datums: 25/09/2017
 • Atgriešanās datums: 02/10/2017
 • Cena: 499 €

Ceļojums ar lidojumu un saulainu atpūtu Spānijā tikai no 499 EUR! (IL)

Ceļojuma datumi un cena:

25.09.2017 – 548 € ar ekskursijām*

Cena ar transfēru nepērkot ekskursiju paketi 499  € .

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Žirona
 • Lidojums Seviļa – Rīga
 • Rokas bagāža līdz 5 kg
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg
 • 7 naktis *** viesnīcās (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • 6 x brokastis viesnīcās
 • Grupas vadītāja pakalpojumi

Cenā nav iekļauts:

 • Veselības apdrošināšana
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides objektos
 • Ja Jūs ceļojat vienatnē, papildu maksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 160 EUR
 • 0.5 €/dienā nodeva par uzturēšanos Spānija *** viesnīcās
 • * Ekskursiju pakete (199€) – iekļautas cenā 548 EUR :
  • Ekskursija Seviļā
  • Ekskursija Kordovā
  • Ekskursija Valensijā
  • Ekskursija Barselonā
  • Ekskursija Žironā
  • Ekskursija Granādā
  • Ekskursija Madridē

Papildus piedāvājam:

 • Ekskursijas brauciens uz Toledo – 35 EUR

Papildus informācija:

Obligātā piemaksa par vienvietīgu numuriņu, ja Tu ceļo viens – 160 €

Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu

Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.

Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.

Ceļojuma programma:

1.diena

Tikšanās Rīgas lidostā ~3:00 (precīzu laiku lūdzam 1-2 dienas pirms brauciena precizēt, sazinoties ar mums).

Lidojums Rīga-Žirona (~5:00- 7:30).

Ekskursija Žironā.

Reizēm liekas, ka Žironas viduslaiku rajoni vēl atceras visus notikumus, kas te norisinājās gadsimtu gaitā. Ne velti šo pilsētu dēvē par pasakaino pilsētu: trīsgalvainais briesmonis Žerio, Svētais Narciss, kurš izglāba pilsētu ar mušu palīdzību, mistiskās ebreju parādu kalpības raksta radītājs rabīns Bonastruks Sa Porta, pārakmeņojusies ragana, kura joprojām biedē vietējos bērnus, spārnotais pūķis, kas peld zem Žironas tiltiem pilnmēnesī – tie ir tikai daži no tēliem, par kuriem Tu uzzināsi ekskursijas laikā, pastaigājoties pa klusajām vecpilsētas ieliņām.

Transfērs Costa Brava piekrastē.

Iekārtošanās *** viesnīcā. Atpūta.

2.diena

Brokastis.

Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursija uz Barselonu.

Barselona — otrā lielākā Spānijas pilsēta-osta un Katalonijas galvaspilsēta, kura ir pazīstama jau kopš antīkiem laikiem. Jūs gaida aizraujoša ekskursija, redzēsiet slaveno Barselonas Katedrāli, kas ir celts greznajā gotikas stilā. Varēsiet pastaigāties La Rambla bulvārī — galveno Barselonas kājāmgājēju ielu, kuras apmeklējums ir gluži kā rituāls. La Rambla sākas Katalonijas laukumā un beidzās pie Hristofora Kolumba pieminekļa. La Rambla — tas ir īsts ikdienas piedzīvojums, kurā piedalās tūristi, iedzīvotāji, vietējie ziedu un suvenīru tirgotāji, mākslinieki, aktieri, mūziķi un citi. Katru dienu šeit valda pasakaina atmosfēra.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

3.diena 

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Valensiju. Ekskursija pilsētā.

Mūsdienās Valensija ir trešā lielākā Spānijas pilsēta tūlīt aiz Madrides un Barselonas. Pilsētas vecās ēkas un būves liecina par pilsētas aizraujošo vēsturi. Valensija ir tipiska, silto Vidusjūras ūdeņu apskalota, austrumu piekrastes pilsēta, kurai raksturīga strauja, dažbrīd pat haotiska attīstība. Lagūnu un smaržojošo apelsīnu dārzu ieskauto pilsētas skaistumu aprakstījis neviens cits kā slavenais rakstnieks Blasko Ibanjess. Valensija kļuva par bagātu un plaukstošu pilsētu, pateicoties sākumā lauksaimniecībai un zvejniecībai, bet vēlāk rūpniecības nozarei. Tā ir daudzveidīga, dzīvespriecīga, gaiša un trokšņaina pilsēta, kur senās Turijas upes krastos zaļo parki.

Brīvs laiks.

Ceļš uz *** tranzīta viesnīcu.

4.diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Madridi.

Madridi var raksturot kā spāņu Ņujorku: šeit dodas visas Spānijas un ārzemju imigranti, lai gūtu panākumus – šī godkārības un cerības enerģija jau sen ir noteikusi pilsētas likteni. Madride ir spāņu pilsēta līdz kaulam: laukumi, ielas kafejnīcas un tapu bāri rotā pilsētu, šauro šķērsielu labirints atgādina par Spānijas zelta laikmetu, kuru laikā ir radušās tādas vietas, kā Prado muzejs, kur varēsiet baudīt visizsmalcinātākos Spānijas mākslas darbus.

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

5.diena 

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Toledo (papildu maksa 35 EUR).

Pilsēta atrodas Spānijas centrālajā daļā. Pirmās apmetnes vietas pilsētas teritorijā bija cietokšņi. Līdz mūsdienām saglabājusies Santa Iglesia katedrāle, kuras interjeru rotā nenovērtējamie Rafaela, Goijas, Valeskesa un Rubensa mākslas darbi; Santo Domingo El Antiguo klosteris, kas glabā slavenā gleznotāja El Greko relikvijas; trīsstūra formas Zocodover laukums, kurā reiz dzīvojis pazīstamā Dona Kihota „tēvs” Migels de Servantes. Pēc vēlēšanās, brīvajā laikā var apmeklēt Svēta Krusta municipālo muzeju, kas glabā daudzus gleznotāja El Greko darbus (ieejas biļete ~ 5 EUR) un katedrāli (ieejas biļete ~ 8 EUR).

Tāpat Toledo izgatavo ļoti garšīgu marcipānu un slavenos Damaskas tērauda nažus, kas klāti ar melnu emalju un rotāti ar zeltu un sudrabu.

Brīvs laiks.

Ceļš uz Granādu.

Iekārtošanās *** tranzīta viesnīcā. Atpūta.

6.diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursija Granādā.

Granāda atrodas pārsteidzošā apvidū, Sierra Nevada ziemeļaustrumu piekājē. Tā atrodas uz 3 pauguriem, kas tiekas ielejā, kur mierīgi tek upe Hanila (Rio Genil) un tās pieteka Darro. Leģenda stāsta, ka tieši šie pauguri, kas atgādina atvērtu granātābolu, ir devuši pilsētai tās nosaukumu – Granada. Šajā pilsētā sastopamas satriecoši skaistas ainavas, senās arhitektūras ēkas un jauno ēku kvartāli – ne velti Granada tiek uzskatīta par vienu no pasaules skaistākajām pilsētām. Brīvs laiks.

Ceļš uz Kordovu. Ekskursija pilsētā.

Kordova – pilsēta Andalūzijā, provinces galvaspilsēta ar tādu pašu nosaukumu. Kādreiz, līdz 10. gs., pilsētā dzīvoja miljons cilvēku, esot gandrīz vai lielākajai, izglītotākai un plaukstošākai pilsētai pasaulē.

Ceļš uz *** tranzīta viesnīcu. Atpūta.

7.diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Seviļu.

1929. Ibērijas-Amerikas izstādes paviljonu apskate. Jūs apmeklēsiet pasaulē lielāko gotisko katedrāli un Alcazar Karalisko pili. Ekskursija pa skaistākajām Seviļas vietām: Spānijas laukums, Marijas Luīzes parks, Torre del Oro, kā arī tipiskais ebreju kvartāls Santa Cruz.

Brīvs laiks.

Ceļš uz *** tranzīta viesnīcu. Atpūta.

8.diena

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz lidostu.

Lidojums Seviļa – Rīga (~9:30-15:00).