Marokas atklāšana

 • Galamērķis:
 • Dienu skaits: 11 days
 • Atgriešanās datums: 30/04/2017
 • Cena: 862 €

Piedzīvojumiem bagāts un aizraujošs ceļojums pa Marokas skaistākajām vietām.

Cenā iekļauts:

 • Viesnīca ar brokastīm un vakariņām;
 • Transports;
 • Vietējais gids (angļu, franču, itāļu, spāņu valoda);
 • Programmā minēto apskates objektu ieejas maksas;
 • Nodokļi;
 • Dzeramnaudas viesnīcām un restorāniem.

Cenā nav iekļauts:

 • Lidmašīnas biļetes;
 • Ieeja Hassan II mošejā (iekšpuse);
 • Pusdienas.
Pilna programma (PDF)

Ceļojuma maršruts

Kasablanka – Rabata – Feza – Marakeša – Kasablanka

 

 1. DIENA – KASABLANKA

Sagaidīšana Mohamed V lidostā. Došanās uz Kasablanku. Vakariņas un iekārtošanās viesnīcā.

 1. DIENA – KASABLANKA/RABATA (95 km)

Brokastis. Satikšanās ar gidu. Brokastis. Ekskursija pa Kasablanku: centrālais tirgus, Habous rajons, Karaļa pils, Mohammed V laukums un Hassan II mošejas ārpuses apskate. Pusdienas (iespējamas kādā no jūras velšu restorāniem). Turpinājumā ekskursija pa Marokas galvaspilsētu Rabatu: Karaļa pils, Ousaya cietoksnis, Mohammed V mauzolejs, Hassanas tornis. Pēc Rabatas pilsētas populārāko vietu apskates, dosimies uz viesnīcu. Vakariņas.

 1. DIENA – RABATA/ MEKNES/ FEZA (220 km)

Brokastis. Došanās uz Meknes, apskatīsim Islāmu galvaspilsētu, kas ir slavena ar  40 km garo sienu un saglabā Marokas skaistākos vārtus – Bab Mansour. Kā arī aplūkosim karaliskos staļļus un ēbreju kvartālu. Pēc pusdienām dosimies uz Moulay Idriss svēto pilsētu un romiešu pilsētas Volubilis drupām. Tālāk dosimies uz Fezu. Vakariņas un iekārtošanās viesnīcā.

 1. DIENA – FEZA

Brokastis. Visa diena ir paredzēta Marokas reliģijas galvaspilsētas – Fezas apskatei: slavenais viduslaiku tirgus (Medina), Nejjarine strūklaka, Moulay Idriss mauzolejs un Karaouine mošeja. Iespēja paēst pusdienas kādā no Medinas tradicionālajiem restorāniem. Pēcpusdienā apmeklēsim Medina Fez. Vakariņas un iekārtošanās viesnīcā.

 1. DIENA – FEZA/ MIDELT/ ERFOUD (450 km)

Brokastis. Došanās uz Erfoudu caur kalniem un ciedru mežiem, pa ceļam apskatot burvīgu slēpošanas kūrortu – Ifrane, un ietekmīgu amatnieku centru – Azrou. Pēc pusdienām turpināsim ceļu uz Erfoudu caur Errachidia un Ziz palmu koku ielejām. Vakariņas un iekārtošanās viesnīcā.

 1. DIENA – ERFOUD/ RISSANI/ TINGHIR/ OUARZAZTE (390 km)

Agri no rīta izbrauciens ar džipu, lai vērotu saullēktu pāri Merzouga smilšu kāpām. Pēc tram atgriezīsimies uz brokastīm un turpināsim ceļu uz Rissani. Apskatīsim 17. gadsimta cietoksni un Ksar Abbar drupas un pa Tinjdad ceļu dosimies Tinghiru. Aplūkosim iespaidīgo Todgha kanjonu, kura  klintis sasniedz līdz pat 250 m augstumu. Pēc pusdienām caurbrauksim Dades kanjonu un pa tūkstoš cietokšņu ceļu un Dades ieleju, kas slavena ar rozēm un ikgadējo Moussem festivālu, dosimies uz Ouarzazati.

 1. DIENA – OUARZAZATE/ AIT BENHADDOU/ MARAKEŠA (230 km)

Brokastis. Apskatīsimies Taourirt Tiffeltout un Ait Benhaddou, kas ir iespaidīgākais cietoksnis visā Dienvidmarokā. Tas ir kalpojis par dekoru daudzās filmās. Iespēja paēst pusdienas restorānā ar skatu uz cietoksni. Pa ceļam uz Marakešu izbaudīsim iespaidīgo ainavu, ko sniegs Atlasu kalnu ķēde. Vakariņas un iekārtoanās viesnīcā.

 1. DIENA – MARAKEŠA

Visa diena būs velīta otrai vecākajai impēriju pilsētai, kas zināma kā dienvidu pērle – Marakeša. Vēsturiskā pilsētas apskate sevī ietver Menara dārzu, Saadian kapenes, Bahia pili, Koutoubia un Der Si Said muzejus. Pēc pusdienām apskatīsim tirdziņu un apamtnieku kvartālus, kā arī slaveno Djemaa El Fna. Vakariņas un iekārtošanās viesnīcā.

 1. DIENA – MARAKEŠA/ ESSAOUIRA (160 km)

No rīta – brīvais laiks. 10.00 izbraukšana uz Essaouiru. Iespēja papusdienot vietējā restorānā. Apskatīsim šo zvejnieku pilsētu, kas ir pazīstama arī ar koktēlniecības rokdarbiem. Vakariņas un iekārtošanās viesnīcā.

 1. DIENA – ESSAOUIRA/ SAFI/ EL JADIDA/ KASABLANKA (270 km)

Došanās uz Safi, kas ir bijušais portugāļu cietoksnis un ir pazīstama ar keramikas izstrādājumiem. Pilsētas skaistāko vietu apskate. Caurbraucot Oualidia, turpināsim ceļu uz El Jadidu, kur aplūkosim slaveno cietoksni, kas ir kā atgādinājums portugāļu okupācijai 16.gs. Pēc tam dosimies uz Kasablanku. Vakariņas un iekārtošanās viesnīcā.

 1. DIENA – KASABLANKA

Brokastis. Transports uz lidostu. Došanās mājup