Maroka – Spānija – Andalūzija

 • Galamērķis: ,
 • Dienu skaits: 10 days
 • Izlidošanas datums: 01/03/2017
 • Atgriešanās datums: 11/10/2017
 • Cena: 489 €

Ceļojums ar lidojumu un grupas ekskursijām “Maroka – Spānija – Andalūzija”. Piedāvājums tikai no 489 EUR! (IL)

Ceļojuma datumi un cena:

01.03.2017.    489 € + ekskursiju pakete pēc vēlēšanās
19.04.2017.    489 € + ekskursiju pakete pēc vēlēšanās
17.05.2017.    489 € + ekskursiju pakete pēc vēlēšanās
13.09.2017.    489 € + ekskursiju pakete pēc vēlēšanās
11.10.2017.    489 € + ekskursiju pakete pēc vēlēšanās

* Cena norādīta par lidojumu un viesnīcu, cena ar transfēru nepērkot ekskursiju paketi 648 EUR

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Viļņa-Madride-Viļņa
 • Rokas bagāža līdz 10 kg (55 x 40 x 20 cm) + 1 soma (35 x 20 x 20 cm)
 • 9 naktis viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • Prāmis Tarifa-Tanžera-Tarifa

Cenā nav iekļauts:

 • Personīgās izmaksas, dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam utt.
 • Ceļojuma veselības apdrošināšana
 • Ekskursiju pakete 189 EUR:
  • Transporta apkalpošana
  • Grupas vadītāja pakalpojumi
  • Ekskursija Seviļā
  • Ekskursija Meknesā un Fesā
  • Ekskursija Madridē
  • Ekskursija Rabatā
  • Ekskursija Kasablankā
  • Ekskursija Marakešā
  • Ekskursija Tanžerā
  • Ekskursija Šefšauenā
  • Ekskursija Granadā

* Ieejas biļetes un biļetes sabiedriskajam transportam tiek apmaksātas atsevišķi

Vīzas Marokā:

 • Latvijas Republikas pilsoņiem bez vīzas.
 • Latvijas Republikas nepilsoņiem vīzu jānoformē pirms brauciena. Vīzas noformēšanas laiks: 5-6 nedēļas
 • Vīzas noformēšanai nepieciešams:
  • ceļošanai derīga pase ar derīguma termiņu ne mazāku kā 6 mēneši pēc atgriešanās un 2 brīvas lappuses vīzu sadaļā;
  • 2 foto 3 x 4 cm;
  • izziņa no darba vietas adresēta Marokas vēstniecībai (angļu valodā),
  • oficiāla izziņa no Latvijas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP), kas apliecina viņa pastāvīgo dzīvesvietu Latvijā (angļu valodā);
  • apdrošināšana
 • Detalizētai informācijai lūgums vērsties pie mūsu speciālistiem.

* Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos – 180 €

 

*Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu.

Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.

Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.

Programma ceļojumam: Maroka – Spānija – Andalūzija

1.diena
Transfērs Rīga-Viļņa. Ierašanās Viļņas lidostā.

Lidojums uz Madridi. Apskates ekskursija pilsētā. Madridi var raksturot kā spāņu Ņujorku: šeit dodas visas Spānijas un ārzemju imigranti, lai gūtu panākumus – šī godkārības un cerības enerģija jau sen ir noteikusi pilsētas likteni. Madride ir Spānijas politiskais un ekonomiskais centrs. Tas ir zināms, pateicoties šīs pilsētas vētrainai nakts dzīvei, kas vārdiem „daudz strādāt, daudz atpūsties” (work hard, play hard) piešķir jaunu nozīmi. Madride ir spāņu pilsēta līdz kaulam: laukumi, ielas kafejnīcas un tapu bāri rotā pilsētu, šauro šķērsielu labirints atgādina par Spānijas zelta laikmetu, kuru laikā ir radušās tādas vietas, kā Prado muzejs, kur varēsiet baudīt visizsmalcinātākos Spānijas mākslas darbus.

Ceļš uz viesnīcu, atpūta. Nakts viesnīcā.

2.diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Seviļu. Ierašanās Seviļā, apskates ekskursija. Andalūzijas galvaspilsēta Sevilja ir savdabīga, raiba un skaista pilsēta ar visaizraujošāko koridu un viskaislīgāko flamenko. Tā atspoguļo spāņu nacionālās rakstura īpatnības kā neviena cita pilsēta. Un tā kā tā ir Andalūzijas galvaspilsēta, Sevilja ir arī nebeidzamu svētku pilsēta.

Brīvs laiks. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta. Nakts viesnīcā.

3.diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Tarifu. Te ir visšaurākā Gibraltāra šauruma vieta, attālums līdz Āfrikas ziemeļu daļai sastāda tikai 14 km. Pilsētas vēsturiskais centrs, cietokšņa sienu ietvaros, kopš 2003. gada ir pasludināts par Nacionālā lepnuma objektu. Mūri ir labi saglabājušies, dažās vietās tie ir integrēti mūsdienu ēkās.

Ceļš uz ostu. Iekāpšana prāmī, ceļš uz Tanžeru (Maroka). Ierašanās Tanžerā.

Apskates ekskursija Tanžerā. Tanžera — tā ir Marokas ostas pilsēta, ar seno Medīnu, skaisto pludmali, vēsturiskiem pieminekļiem un lieliskām ainavām. Viens no populārākajiem apskates objektiem ir Spartel rags, kur satiekas Vidusjūras un Atlantijas okeāna ūdeņi. Rags kopš seniem laikiem ir zināms ar Herkulesa alām, kas senos laikos kalpoja par patvērumu pirātiem. Herkulesa alas atrodas ~14 km rietumos no Tanžeras. Alas ir ļoti svarīgas no arheoloģiskā skatu punkta. Tiek uzskatīts, ka slavenais Herkuless ir atpūties tajās pēc 12 savu varoņdarbu izdarīšanas.

Tālāk dosimies uz Medīnas šķērsieliņām. Šis labirintu komplekss ļauj ienirt viduslaikos. Pašā Medīnas sirdī ir laukums, kur var atpūsties no veikaliem un vērot cilvēkus, kas ieradušies šeit no dažādām pasaules valstīm.

Tālāk dosimies uz Rabatu. Apskates ekskursija Rabatā. Šī ir pasakaina pilsēta, kas atrodas Atlantijas okeāna krastā, sagaidīs Jūs ar gleznainiem kvartāliem, kur visā krāšņumā plaukst daba, te ir virkne arhitektūras un vēstures pieminekļu un senās valsts atmosfēra. Apskates ekskursijas laikā redzēsiet Karaļa pili, 12. gs. Hasana minarets, Rabatas simbols, Mohameda V memoriālais komplekss, 12. gs. vēsturiskie Udaja vārti.

Tālāk pastaiga Andalūzijas dārzā un sultāna rezidence.

Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4.diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Kasablanku. Apskates ekskursija pilsētā. Viens no populārākajiem Kasablankas apskates objektiem — otrā lielākā Hasana II mošeja. Franču arhitekta Mišela Pinso projekts un 20. gs. beigu tehnoloģijas ļāva izveidot mošeju ar atbīdāmo jumtu, kas var pārvērst lūgšanu zāli par atklāto terasi uz dažām minūtēm, un visaugstāko minaretu — aptuveni 200 m. Mošeja ir rotāta ar visām tehnikām, uz kādām vien marokāņu meistari ir spējīgi: mozaīka, veidošana, apgleznojums un kokgriešana (ieejas biļete ~12 EUR). Pār mūsdienīgo pilsētu var spriest pēc dzīvīgā Maarif kvartāla. Tūristiem ļoti patīk apmeklēt šīs ieliņas ar grezniem veikaliem un modes iestādēm, pāri kurām slejas Twin Center torņi.

Brīvs laiks. Pārbrauciens uz Marakešu. Nakts viesnīcā.

5.diena
Brokastis. Apskates ekskursija Marakešā.

Marakeša – viena no skaistākajām pilsētām pasaulē. Pilsēta ir viena no Karalistes galvaspilsētām triju marokāņu sultānu dinastiju valdīšanas laikmetā, tieši te atrodas virkne muzeju un vēstures pieminekļu, un katrs no tiem ir mākslas darbs. Apskates ekskursijas laikā redzēsiet populārākos apskates objektus un arhitektūras pieminekļus: Koutoubia mošeju, Saaditu sultānu dinastiju kapenes un Bahja pili, Mažorela dārzu u.c. Mēs apmeklēsim slaveno Jemaa El Fna laukumu. Tas ir īsts teātris zem klajām debesīm. Te var redzēt jogus, čūsku vārdotājus, zintniekus, burvjus, eksotisko garšvielu un augļu tirgotājus.

Brīvs laiks. Nakts viesnīcā.

6.diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Meknesu, pa ceļam redzēsiet lieliskas dabas ainavas. Brauciena laikā ir paredzētas pieturas, lai uztaisītu fotogrāfijas un vērotu dabu.

Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta. Nakts viesnīcā.

7.diena
Brokastis.

Apskates ekskursija Meknesā. Viena no trim Marokas imperatora pilsētām, kas vislabāk saglabāja savu tā laika atmosfēru. Vecpilsētas cietokšņa sienas iekšpusē atrodas lieliskie dārzi, bet El Gedim laukums ik vakaru pulcē zīlnieces, žonglierus, čūsku vārdotājus.

Tālāk dosimies uz Fesu. Ekskursija pilsētā. Ekskursijas laikā redzēsim Medīnas apskates vietas: Karauin universitātes mošejas (9.-11. gs.), pili, kā arī miecētavas darbnīcu, keramikas ražošanas fabriku, tirgu.

Ceļš uz viesnīcu. Nakts viesnīcā.

8.diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Šefšauenu (zilo pilsētu). Apskates ekskursija Šefšauenā. Šefšauena – tā ir neliela pilsēta, kas atrodas kalnu piekājē starp Tanžeru un Tetuānu. Pilsētas nosaukums ir cēlies, pateicoties savdabīgai Rif kalna virsotnes formai, kas atgādina kazas ragus. Burtiskā tulkojumā “Сhef Chaouen” nozīmē «skats uz ragiem». Gandrīz visi nami pilsētas vecajā daļā ir krāsotas gaiši zilā un baltā krāsā. Pilsēta ir slavena ar marihuānas audzētājiem, kuriem pieder lielas piepilsētas plantācijas, kā rezultātā Šefšauena ir ieguvusi „hašiša galvaspilsētas” nosaukumu.

Brīvs laiks. Ceļš uz Tanžeru.

Iekāpšana uz prāmja, ceļš uz Spāniju.

Ierašanās uz Tarifu. Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

9.diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Brauciens uz Granadu. Apskates ekskursija Granadā. Granāda atrodas pārsteidzošā apvidū, Sierra Nevada ziemeļaustrumu piekājē. Tā atrodas uz 3 pauguriem, kas tiekas ielejā, kur mierīgi tek upe Hanila (Rio Genil) un tās pieteka Darro. Leģenda stāsta, ka tieši šie pauguri, kas atgādina atvērtu granātābolu, ir devuši pilsētai tās nosaukumu – Granada. Šajā pilsētā sastopamas satriecoši skaistas ainavas, senās arhitektūras ēkas un jauno ēku kvartāli – ne velti Granada tiek uzskatīta par vienu no pasaules skaistākajām pilsētām.

Ceļš uz viesnīcu Madrides apkārtnē.

10.diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz Madridi. Brīvs laiks Madridē.

Transfērs uz lidostu. Lidojums Madride-Viļņa. Transfērs Viļņa-Rīga.