Malaizija – pasakainā Borneo sala un dinamiskā Kualalumpura

 • Galamērķis:
 • Dienu skaits: 10 days
 • Izlidošanas datums: 07/11/2016
 • Atgriešanās datums: 31/03/2017
 • Cena: 1,260 €

Fantastiska daba, bagātīga savvaļas dzīvniekiem, bezgalīgi plašas, sniegbaltas pludmales un mūsdienu pilsētas debesskrāpji. Jūs varat apvienot visus šos brīnumus vienā aizraujošā ceļojumā un baudīt neaizmirstamu atpūtu!

Ceļojumu datumi:

Katru pirmdienu no 07.11.2016 – 31.03.2017

 • cena no 1260 EUR

Janvārī un 12.12. – 23.12.2016.

 • cena no 1350 EUR

Ziemassvētkos un Jaunā gada laikā, no 19.12.2016. – 06.01.2017.

 • cena no  1445 EUR

Cenā iekļauts:

 • Pārlidojums Rīga-Kualalumpura-Rīga (Turkish Airlines)
  • Karstās uzkodas un dzērieni lidmšīnā
  • Nododamā bagāža (max 30kg) un rokas bagāža (max 8 kg)
 • Dzīvošana 2 naktis viesnīcā Le Apple Hotel 3* Kualalumpurā ar brokastīm (2-vietīgs numurs)
 • Dzīvošana 7 naktis viesnīcā Beringgis Hotel 3* Borneo ar brokastīm (Kotakinabalu) (2-vietīgs numurs)
 • Vietējais pārlidojums Kualalumpura – Kotakinabalu (Borneo) – Kualalumpura
  • Nododamā bagāža (max 20kg) un rokas bagāža (max 5 kg)
 • Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta
 • Vietējā pārstāvja pakalpojumi RU/LV/EN valodās

Cenā nav iekļauts:

 • Malaizijas vīza Latvijas nepilsoņiem 55 EUR, noformēšana aizņems ~10 darbdienas – Vīzas saņemšanai nepieciešama pase ar divām tukšām lappusēm, kas derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā, maksātspējas apliecinājuma dokuments (izraksts no bankas konta), izziņa no darba vietas, 2 foto 3,5×4,5 un aizpildīta anketa
 • Medicīniskā apdrošināšana ārzemju ceļojumiem
 • Personīgie izdevumi, dzeramnaudas, ieejas biļetes, papildus ekskursijās u.c.

Piemaksa par dzīvošanu augstākas klases viesnīcās:

Piemaksa par bērnu līdz 12 g.v., guļot vienā istabā ar 2 vecākiem viesnīcā:

Svarīga informācija:

 • Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.
 • Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus nemainot programmu, kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
 • Ekskursija notiek EN/LV/RU.
 • Precīzs izbraukšanas laiks jāprecizē 1-2 dienas pirms brauciena!
 • Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 darba dienas pirms ceļojuma sākuma.
 • Medicīniskā apdrošināšana, personīgie izdevumi, dzeramnaudas, ieejas biļetes, papildus ekskursijās u.c.

Ceļojuma programma:

1. diena

Lidojums Rīga-Stambula 11:45-14:55.
Izlidošana no Stambulas plkst. 18:40.

2. diena
Ierašanās Kualalumpuras lidostā plkst. 10:20.
Pasu un muitas kontrole, izlidošana no Kualalumpuras uz Kota Kinabalu (Borneo sala).
Tikšanās ar pārstāvi. Transfērs uz viesnīcu Beringgis Beach Resort & SPA 3* vai citu attiecīgā līmeņa viesnīcu.
Brīvais laiks.
Nakts viesnīcā.

3. – 8. diena
Brokastis viesnīcā.
Brīvais laiks, atpūta pie jūras.
Piedāvājam doties ekskursijās (pēc pašu izvēles, par papildu samaksu).
Nacionālais Kinabalu parks un karstie avoti ~ 80 EUR/pers.
Visu viesu iemīļotā ekskursija – Kinabalu parks, UNESCO mantojums! Baudiet atvēsinošo un atsvaidzinošo kalnu gaisu un skatu uz Kinabalu kalnu, visaugstāko kalnu Dienvidaustrumu Āzijā. Pastaiga pa tropu takām ar cikāžu dziesmām un pašiem senākajiem augiem un mežiem pasaulē, orhidejām un taureņiem – to visu var redzēt Kinabalu parkā. Kinabalu parka lepnums ir 4500 augu daudzveidības, ieskaitot 1500 orhideju sugas, no kurām 77 aug vienīgi Kinabalu. Parkā dzīvo arī 289 putnu daudzveidības, 290 dažādu sugu tauriņi un vairāk nekā 100 dzīvnieku sugas. Maršruts vedīs caur daudziem ciematiņiem. Īsa pietura Nabalu pilsētiņā, kur varēsiet izstaigāt vietējās tirgus teltis, kas piedāvā augļus, dārzeņus un amatniecības izstrādājumus. Tālāk apmeklēsiet vēl vienu interesantu dabas brīnumu – Bambusa karstos avotus, kas atrodas 47 kilometru attālumā no Kinabalu parka. Šī karstā, no zemes dzīlēm uzbangojošā pelēkā ūdens avota nosaukums cēlies no šajā apkārtnē augošajiem bambusiem. Te ir japāņu pirtis, kurās apmeklētāji var izbaudīt uzmundrinošo sērūdeni, kas stimulē visas organisma funkcijas. Bet pastaiga pa nokareno tiltu Jums paliks atmiņā uz visu mūžu. Pēc pastaigas pa tiltiem varēsiet atveldzēties 10 metru augstajā ūdenskritumā. Ja Jums paveiksies, varēsiet redzēt raflēziju – pasaulē lielāku ziedu, kura diametrs var sasniegt pat vienu metru. Pusdienas iekļautas cenā.
Safari pa upi Garama gardegun mērkaķu meklējumos un jāņtārpiņi ~ 95 EUR/pers.:
Šīs brīnišķīgās ekskursijas vieta – Senā Garama, Garamas upes krastā Sabahas reģionā, atrodas 130 kilometrus no Kota Kinabalu. Brauciens uz norādīto vietu no Kota Kinabalu aizņems apmēram 2 stundas. Galvenais šī brauciena moments – protams, snuķu pērtiķu vērošana to dabiskajā vidē! Pērtiķu dīvainās uzvedības vērošana to dabiskajos apstākļos, mangrovju kokos – patiešām rada neaizmirstamus iespaidus. Bez snuķu pērtiķiem te varēsiet redzēt arī dažādus putnus, parastos makakus, kas pulcējas lielās grupās, bifeļus, bet, ja paveiksies – krokodilus upes krastā. Pēc brīnišķīgajām Malajas vakariņām, pasniegtām zviedru galda stilā, mūsu gids parādīs Jums elpu aizraujošu skatu – jāņtārpiņu izgaismotos mangrovju kokus. Īsta dabas dāvana pirms došanās prom no šīs lieliskās vietas! Vakariņas iekļautas cenā.
Kota Kinabalu apskates ekskursija + Lok Kavi zoodārzs – tikšanās ar orangutāniem ~ 80 EUR/pers.:
Kota Kinabalu apskates ekskursija. Turpinājumā – zoodārza apmeklējums, kur varēsiet redzēt Borneo un Malaizijas savvaļas dzīvniekus – snuķu pērtiķus, aziātiskos ziloņus, degunradžus, putnus, tīģerus un citus. Zoodārzā dzīvo vairāk nekā 100 zīdītāju daudzveidības. Tāpat iepazīsiet orangutānu Maršu un viņa draugus. Būsiet patīkami pārsteigti, redzot dzīvnieku trikus, noskatoties priekšnesumus, kas tiek organizēti Rezervāta amfiteātrī. Botāniskajā zoodārza daļā iepazīsiet tropus, kas vedīs uz Ziedu un Ingvera dārzu. Pusdienas iekļautas ekskursijas cenā. Pusdienas iekļautas cenā.
Borneo Kultūras ciemats ~ 75 EUR/pers.:
Ipazīšanās ar vietējo aborigēnu kultūru, priekšnesums. Pusdienas iekļautas cenā.
Raftings pa trako upi Padas ~75 EUR/pers.:
Padas upe Jums piedāvās lielus viļņus, skaistas ainavas un satriecošu braucienu. Tā ir viena no populārakajām vietām, lai nodarbotos ar raftingu. Pusdienas iekļautas cenā. Ekskursija notiks angļu valodā!

9. diena
Brokastis viesnīcā.
Transfērs uz lidostu. Aviolidojums Kota Kinabalu – Kualalumpura. Tikšanās ar pārstāvi. Transfērs uz viesnīcu Kualalumpurā.
Iekārtošanās Le Apple Hotel 3* vai cita līdzīga līmeņa viesnīcā.
Brīvais laiks.
Piedāvājam doties pilsētas apskates ekskursijā ~ 18:00 (pēc pašu izvēles, par papildu samaksu) ~ 70 EUR/pers.:
Kualalumpura – kontrastu pilsēta, te redzēsiet gan seno, gan mūsdienu arhitektūru. Ekskursijas laikā redzēsim pašus populārākos apskates objektus – karalisko pili, neatkarības laukumu, nacionālos pieminekļus, slavenos Petronas dvīņu torņus – pašus augstākos dvīņu torņus pasaulē, nacionālo muzeju, mazo Indiju un Ķīniešu kvartālu.
Brīvais laiks pilsētā.

10. diena
Brokastis viesnīcā.
Brīvais laiks.
Piedāvājam doties ekskursijās (pēc pašu izvēles, par papildu samaksu):
Ekskursiju brauciens uz Melaku ~150 EUR/pers.:
Melaka – viena no skaistākajām pilsētām visā Malaizijā, 148 km, uz dienvidiem no Kuala Lumpuras. Tā vēsturiskais centrs ir UNESCO aizardzībā un ir iekļauts Vispasaules matojuma sarakstā. Sākotnēji pilsēta kļuva par stratēģiski svarīgu ostu, kuru sākumā kolonizēja portugāļi, tad holandieši un vēlāk briti. Katra no šīm kultūrām atstāja Melakā savas pēdas, arhitektūras pieminekļu veidā. Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet svēta Pētra baznīcu, kas tika uzcelta 1710. gadā un tiek uzskatīta, par pašu vecāko ēku valstī, Ķīnas kalnu, Porta de Santiago vārtus, svētā Paula baznīcas drupas, kas ieskautas XVII gadsimta kapakmeņos.
Nakts viesnīcā.

11. diena
Brokastis viesnīcā.
Brīvais laiks.
Transfērs uz lidostu.
Aviolidojums Kualalumpura – Stambula 20:10-05:00.

12. diena
Izlidošana no Stambulas plkst. 07:50, ierašanās Rīgā plkst. 10:45.