Indoķīnas pussala – Kombodža un Vjetnama

 • Galamērķis: ,
 • Dienu skaits: 16 days
 • Atgriešanās datums: 30/04/2017
 • Cena: 2,675 €

Indoķīnas pussalas valstis – Kambodža un Vjetnama. Kambodžas lielākie dārgakmeņi ir tās pilsētas – neskaitāmi tempļi, ieskauti džungļu varenajās virtenēs.Kruīzā pa Mekongas deltas ūdeņiem paveras neiedomājami skati – peldošas pilsētas, tirdziņi uz ūdens.Vjetnamas bijušie zvejnieku ciemati pārtapuši par iespaidīgiem kūrortiem tagad piedāvā labākās Dienvidķīnas jūras pludmales.

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Hošimiņa – Rīga
 • 20 kg nododamā bagāža, 5 kg rokas bagāža,
 • dzīvošana 4* viesnīcā ar brokastīm,
 • programmā norādītās ekskursijas ar pusdienām,
 • vietējā krieviski runājoša gida pakalpojumi,
 • komfortabls tūristu klases autobuss,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • Kambodžas un Vjetnamas vīzas,
 • ceļojumu apdrošināšana

Cenā nav iekļauts:

 • Ieejas maksas, personīgie izdevumi, dzeramnauda vietējam gidam un šoferim
 • Cena trešajam cilvēkam numurā 2675 EUR
 • Ekskursijas
  • Ekskursija uz Binh Chau karstajiem avotiem 65 EUR
  • Ekskursija uz Takou kalnu un guļošā Budas statuju 35 EUR
  • Ekskursija uz Lotosa ziedu ezeru 35 EUR
  • Ekskursija uz baltajām kāpām un Hon Rom saliņu 35 EUR

Ceļojuma programma

1.DIENA

Tikšanās ar grupas vadītāju Rīgas lidostā

Lidojums Rīga – Hošimiņa.

2.DIENA

Ierašānās Saigonā. Lidojums Hošimiņa – Siemreapa Kambodžā.

Vakariņas vietējā restorānā ar Apsaras jeb khmeru deju pavadībā.

Nakšņošana Siemreapā.

3.DIENA

Brokastis viesnīcā.

Šodien apmeklēsim slaveno Khmeru impērijas lielpilsētu Ankoru, kas līdz 15. gs bijusi pasaules lielākā metropole un kuru pēc tās norieta līdz pat 19. gs slēpa džungļu biezoknis. Pilsēta apskatāmi aptuveni tūkstotis dažāda izmēra tempļu, starp kuriem nozīmīgākais ir Angkor Wat, kas ir celts 12. gs un ir lielākais reliģiskais piemineklis pasaulē, kura sienas rotā akmenī cirsti stāsti par seno laiku dzīvi. Vakarā pār senajiem tempļiem vērosim galvu reibinošu saulrietu.

Nakšņošana Siemreapā.

 4.DIENA

Brokastis viesnīcā.

Šodien dosimies uz pasakai līdzīgu mežu, kur apskatīsim brīnišķīgo Banteay Srei templi no 10. gs, kas zināms kā khmeru mākslas dārgums un veltīts hinduistu dievam Šiva. Pusdienas tradicionālā restorānā. Pēcpusdienā apskatīsim Srah Srang, Banteay Kdei tempļus un neatkārtojamo Ta Prohm templi, kuru ieskauj milzīga vīģkoka saknes un vīteņaugi.

Nakšņošana Siemreapā.

5.DIENA

Agra celšanās, lai paspētu izbaudīt saullēktu Phnom Bakhend kalnos, no kuriem var pārredzēt visu Ankoras ieleju. Brokastis tradicionālā restorānā. Turpinājumā apmeklēsim “ciematu uz ūdens” – Chong Khnis un sēdīsimies laivā, lai iepazītu to no viena no Āzijas lielākajiem ezeriem Tonle Sap. Pusdienas tradicionālā restorānā.

Pārbrauciens uz Pnompeņu.

Nakšņošana Pnompeņā.

6.DIENA

Brokastis viesnīcā.

Šodien veltīsim laiku Kambodžas galvaspilsētas Pnompeņas iepazīšanai. Apmeklēsim karalisko pili un Sudraba pagodas templi. Tie, kas vēlēsies varēs apmeklēt Nacionālo muzeju, lai apbrīnotu seno khmeru mākslas brīnumus. Pusdienas tradicionālā restorānā. Pēcpusdienā dosimies uz netālo Zīda salu, lai apskatītu, kā vietējie iedzīvotāji dzīvo tradicionālās saimniecībās un nodarbojās ar zīda aušanu.

Nakšņošana Pnompeņā.

7.DIENA

Brokastis viesnīcā.

Dienas pirmajā pusē brīvais laiks, iesakām apmeklēt kādu no pilsētas tirgiem! Pēcpusdienā tiks dota iespēja sēsties ātrgaitas laivā, lai dotos līdz Mekongas deltas centrālajai pilsētai Chau Doc, no kuras nākamajā dienā uzsāksim brīnišķīgo upes kruīzu.

Nakšņošana  Chau Doc.

8.DIENA

Brokastis viesnīcā.

Varēs izbaudīt  ainavisku kruīzu pa Mekongas deltu līdz Hošimiņai Vjetnamā. Pa ceļam apmeklēsim peldošo tirgu Can Tho – Cai Rang, kur varēs apskatīt un iegādāties dažādus eksotiskus augļus, dārzeņus, tradicionālus ēdienus, suvenīrus. Apmeklēsim  My Tho pilsētiņu, kas atrodas uz vienas no Mekongas upes salām, kur sēdīsimies airu laivās, lai izbraukātu vietējos upju kanālus. Noslēgumā turpinām kruīzu līdz Hošimiņai.

Nakšņošana Hošimiņā.

9.DIENA

Brokastis viesnīcā

. Šodien veltīsim laiku Vjetnamas vienai no lielākajām pilsētām, senajai galvaspilsētai, plašāk pazīstama kā Saigona, Hošimiņai. Pilsētu iepazīsim ar braucienu rikšās līdz slavenajai Notrdamas katedrālei un Centrālā pasta ēkai, ko 19. gs konstruējis Gustavs Eifelis. Dong Khoi iela un slavenais Operas nams, bumbu patversme, Atkalapvienošanās pils – Dienvidvjetnamas simbols, kur 1975. gadā tika izbeigts postošais karš. Pusdienas tradicionālā restorānā. Pēcpusdienā dosimies uz vietējo ķīniešu kvartālu un apskatīsim Thien Hau pagodu, kas veltīta jūras dievietei. Tiks apmeklēts krāšņais Ben Thanh tirgus.

Nakšņošana Hošiminā.

10.DIENA

Brokastis viesnīcā.

Pusdienlaikā mūsu ceļš vedīs uz Vjetnamas kūrortu Phan Thiet. Phan Thiet kūrorts savulaik bija neliels zvejnieku ciemats, bet tagad izaudzis par lielisku atpūtas vietu ar brīnišķīgām pludmalēm. No šejienes nāk arī slavenā vjetnamiešu zivju mērce, ko pievieno teju visiem vjetnamiešu ēdieniem. Kūrortā ir daudz viesnīcas un restorāni, kas piedāvā lielisku zivju ēdienu daudzveidību par saprātīgām cenām. Te ir golfa laukumi, skaistas pagodas, iespaidīgas sarkano un balto smilšu kāpas, kā arī dažādas ūdens sporta aktivitātes.

Nakšņošana Phan Thiet.

11.DIENA

Brokastis viesnīcā.

Atpūta pie jūras vai iespēja par papildus samaksu doties ekskursijā uz baltajām kāpām un Hon Rom saliņu . Phan Thiet ir ļoti populāra ar savām brīnišķīgajām baltajām kāpām, kur vietējie bērni braukā ar smilšu dēļiem. Turpat burvīga baltu smilšu gandrīz saliņa Hon Rom, ko ar sauszemi savieno vien neliela smilšu strēle. Būs laiks sauļoties un peldēties.

Nakšņošana Phan Thiet.

12.DIENA

Brokastis viesnīcā.

Atpūta pie jūras vai iespēja par papildus samaksu doties ekskursijā uz Lotosa ziedu ezeru . Izbrauksim caur kāpu grēdām, starp kurām savu vietu atradis brīnišķīgs zils ezers, kurā cauru gadu zied skaistie lotosa ziedi.

Nakšņošana Phan Thiet.

13.DIENA

Brokastis viesnīcā.

Atpūta pie jūras vai iespēja par papildus samaksu doties ekskursijā uz Takou kalnu un guļošā Budas statuju . Tas būs neaizmirstams piedzīvojums pacelties Takou kalnā ar pacēlāju un pēc tam pārvarēt apmēram 1000 pakāpienus, lai nonāktu pie noslēpumainās guļošā Budas statujas. Statuja patiešām ir iespaidīga izmēra – apmēram 80 m gara un ir lielākā visā Vjetnamā!

Nakšņošana Phan Thiet.

14.DIENA

Brokastis viesnīcā.

Atpūta pie jūras vai iespēja par papildus samaksu doties ekskursijā uz Binh Chau karstajiem avotiem. Dosimies apmēram 75 km uz dienvidiem un nonāksim pie karstajiem avotiem, kas pie izteces sasniedz pat 80 grādus. Te, pateicoties avotiem, ir uzcelts Vjetnamā lielākais rehabilitācijas centrs un atpūtas komplekss. Pusdienas vietējā restorānā. Atpūta un peldēšanās baseinos. Iespēja iziet pilnu procedūru kursu dūņu vannās.

Nakšņošana Phan Thiet.

15.DIENA

Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu.

Lidojums Hošimiņa – Rīga.

16.DIENA

Ierašanās Rīgā