Berlīne & Tropical Islands

 • Galamērķis:
 • Dienu skaits: 4 days
 • Izlidošanas datums: 01/01/2018
 • Atgriešanās datums: 31/01/2019
 • Cena: 204 €

Piedāvājam Jums nokārtot ceļojumu uz Berlīni un Tropical Islands, kur gaisa temperatūra visu gadu ir +28C, tropiskais mežs, lagūnas baseins, SPA zona ar pirtīm un liels bērnu spēļu laukums. Šeit var atpūsties dienu vai garākas brīvdienas ar nakšņošanu!

Tropical Islands Berlīnē

Kūrorts Tropical Islands ir labi pārbaudīta vērtība, pirmajiem apmeklētājiem tas tika atvērts 2004. gada decembrī. Šis ir pasaulē lielākais angārs, kam nav neviens balsts, tas ir 360 m garš, 210 m plats un 107 m augsts. Angārā vidējā gaisa temperatūra tiek uzturēta +28C un gaisa mitrums ap 64%, kas atbilst tropiem, jo šeit var apskatīt lielāko iekštelpu tropu mežu pasaulē. Pilnvērtīgai atpūtai pieejams lielais baseins, ko ieskauj neskaitāmi pludmales tipa atpūtas zonas krēsli, lagūnas baseins, zona bērniem abos baseinos un liels spēļu laukums, kā arī ūdens slidkalniņi, no kuriem viens ir lielākais Vācijā. Gan bērni, gan pieaugušie var relaksēties  Pirts SPA zonā, kas nav iekļauts cenā, pērkot dienas biļeti. Vasarā,  2016. gadā atklātajā āra zonā AMAZONIA, ir pieejams unikāls lēnās upes baseins, putojoša ūdens upe, baseini, slidkalniņi un zona bērniem, kā arī sporta spēļu laukumi.

Viss augstāk minētais ir iekļauts cenā, ja izvēlaties šeit palikt pa nakti. Tiek piedāvāti gan numuri angārā izveidotos ciematos, kas iekārtoti Dienvidamerikas, Āfrikas, Klusā okēana un ĀZijas reģionu stilā, gan jaunā modernā viesnīcā, ko ar angāru savieno ērta pāreja (neizejot no angāra). Pieejamas arī teltis angārā un kempinga mājas ārpus angāra. Mūsdienīgajos numuros ir gaisa kondicionētājs, satelīttelevīzija, bezmaksas bezvadu internets, mini bārs un privāta vannas istaba ar dušu un fēnu.

Viesiem ar nakšņošanu cenā ir iekļautas gardas un daudzveidīgas brokastis. Pa dienas vidu vai vakarā var ieturēt dažādas maltītes 13 restorānos un bāros. Dārzā Tropical tiek pasniegtas vairāku ēdienu maltītes, savukārt restorānā Tropino ir pieejami ēdieni bērniem.

Papildus visam bērnu klubā Tropino tiek nodrošinātas izklaides iespējas, pieejams iepirkšanās bulvāris, mini golfs, tropu sauna un pilnībā aprīkota trenažieru zāle.

Komplekss Tropical Islands ir viegli sasniedzams no automaģistrāles A13, kas atrodas tikai 3 km attālumā. Dzelzceļa stacija Brand Tropical Islands atrodas 2,7 km attālumā un no stacijas līdz parkam pieejams bezmaksas autobuss.

Rezervējot naktšņošanu parkā, piedāvājumā ir iekļautas brokastis, ieeja ūdens atrakciju parkā Tropical World, kā arī saunas un spa komplekssā (izņemot dzīvošanai teltīs), turklāt rezervējuma cenā ir iekļauta arī baseinu, slidkalniņu, fitnesa kluba un āra zonas AMAZONIA lietošana (vasaras sezonā).

Lūdzu raksti pieprasījumu un mēs saplānosim Jums brīvdienas Berlīnē & Tropical islands BEZ PAKALPOJUMA MAKSAS!

Cenas atpūtai Tropical Islands Berlīne

Cenas par personu 2016/2017 gads: visas CENAS un AKCIJAS un vietu pieejamība šeit!

Rezervē pie mums BEZ PAKALPOJUMA MAKSAS / apmaksa Tropical Islands / laicīgi rezervējot 20% atlaide

 • Dzīvošana teltī no 75 EUR / bērniem no 50 EUR
 • Dzīvošana standarta numurā no 120 EUR / bērniem no 60 EUR
 • Dzīvošana premium numurā no 140 EUR / bērniem no 70 EUR

Bērni 0-5 gadi bezmaksas

Rezervējot naktšņošanu parkā, piedāvājumā ir iekļautas brokastis, ieeja ūdens atrakciju parkā Tropical World, kā arī saunas un spa komplekssā (izņemot dzīvošanai teltīs), turklāt rezervējuma cenā ir iekļauta arī baseinu, slidkalniņu, fitnesa kluba un āra zonas AMAZONIA lietošana (vasaras sezonā).

Atpūta Tropical islands JŪSU BRĪVDIENĀS!

Lūdzu raksti mums, kad vēlaties braukt atpūsties: info@vivalatour.lv

Maija svētkos 04.05. – 07.05.2017.

 • aviobiļetes Rīga-Berlīne-Rīga 04.05. – 07.05.2017.
 • 2 naktis Tropical Island, BB
 • 1 nakts Berlīnes centrā, BB

Cena par personu:

 • ar nakšņošanu teltī no 232 EUR
 • ar nakšņošanu standarta numurā no 295 EUR