Bari (Itālijas dienvidi) Lieldienās

 • Galamērķis:
 • Dienu skaits: 3 days
 • Izlidošanas datums: 15/04/2017
 • Atgriešanās datums: 18/04/2017
 • Cena: 549 €

Itālijas dienvidi Lieldienās – lidojums ar tiešo reisu uz Bari! Cenā iekļauts lidojums, transfērs un 3 naktis viesnīcā ar brokastīm. Rezervē jau tagad!

Cenā iekļauts:

 • Lidojums:
  • 15APR Rīga – Bari 04:00 – 06:00
  • 18APR Bari – Rīga 21:00 – 01:00
 • Тransfēri lidosta – viesnīca – lidosta
 • Dzīvošana 3 naktis ar brokastīm   Rondo 3*
 • Rokas bagāža (līdz 6 kg)
 • Viena nododamā soma (līdz 20 kg)
 • Lidostu nodevas

Cenā nav iekļauts:

 • Veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam
 • Ekskursijas
 • Personīgās izmaksas, dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam utt.

Papildus informācija

 • Tikai aviobiļete  349 EUR
 • Cena vienvietīgā numurā  609 EUR
 • Cena bērnam 509 EUR (2-12 g.v.) (Ja bērns dzīvo vienā numurā ar diviem pieaugušajiem.)
 • Agrā reģistrēšanās/ Vēlā izrakstīšanās 70 EUR/par numuru / par katru dienu
 • Brokastis 15.04. 12 EUR (iekļauts agrās reģistrēšanās cenā)

Vieta pie avārijas izejas

Cena: 15 EUR

Piedāvājam iegādāties kādu no 12 ērtajām vietām lidmašīnas vidusdaļā pie avārijas izejām. Aviopārvadātāja noteiktie ierobežojumi šo vietu ieņemšanai ir sekojoši: pensijas vecuma cilvēki, invalīdi, bērni vecumā līdz 16 gadiem un cilvēki ar izteiktu lieko svaru vai veselības problēmām. Lūdzam kritiski novērtēt savu fizisko stāvokli, jo gadījumā, ja lidostas darbinieki atteiksies iegādāto vietu reģistrācijas laikā apstiprināt, iemaksātā nauda netiks atdota.

15. aprīlis

06:00 transfērs no lidostas uz viesnīcu

Bari pilsētas ekskursija 40 EUR

15. aprīlis

09:00 izbraukšana no viesnīcas
Ekskursijas laikā apskatīsim Bari – otro svarīgāko Dienviditālijas pilsētu, kas pazīstama gan kā universitātes pilsēta gan kā Sv. Nikolas pilsēta.
Bari vecpilsētu veido ieliņu mudžeklis, kas izvietojies starp divām modernām ostām. Viesosimies Sv. Nikolasa bazilikā, San Sabino katedrālē, kas abas būvētas Apūlijas Romāņu stilā, kā arī apskatīsim Frederikam II uzcelto Švābu pili.
Savukārt, Murata kvartāls ir pilsētas galvenais iepirkšanās rajons un nakts dzīves centrs
(Ekskursijas ilgums~4 stundas)

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, fokačo, panzeroto un vīna degustācija pilsētas vēsturiskajā centrā

Ekskursija uz Materu un Altamuru 78 EUR

16. aprīlis

09:00 izbraukšana no viesnīcas
Dosimies ekskursijā nedaudz ārpus Apūlijas reģiona robežām uz, iespējams, unikālāko Itālijas pilsētiņu – Materu.
Matera ir pilsēta – ala, tā mēdz to dēvēt īpatnējo mājokļu dēļ. Tās izcirstas klintīs un ir bez logiem. Tā ierīkotas arī neskaitāmas mazas baznīciņas un svētnīcas. Alas bija plaši apdzīvotas līdz 20.gs vidum, kad valdība piespiedu kārtā iedzīvotājus pārcēla uz jauniem mājokļiem, galvenokārt higiēnisku apsvērumu dēļ.
Materas vecpilsēta iekļauta UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Matera kļuva slavena pateicoties tam, ka tās dabisko, elpu aizraujošo ainavu izmantoja varākās plaši pazīstamās Holivudas filmās.
Ekskursijas otrajā daļā dosimies uz Altamuru – „mazu dārgakmeni” Murgias plato vidu, kas pazīstama galvenokārt ar īpašo, tikai šeit cepto maizi. Tepat netālu, kaļķakmens alā atrasts 130,000 gadus vecs, pārkaļķojies cilvēka ķermenis, ko nosauca par Altamuras cilvēku. (Ekskursijas ilgums~8 stundas)

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas ( vīns un ūdens iekļauts cenā), maizes un olīveļļas degustācija Altamurā, ieejas maksa Madonna de Idris baznīcā

Ekskursija uz Leči un Ostuni 75 EUR

17. aprīlis

09:00 izbraukšana no viesnīcas
Dosimies uz Leči – pilsētu Apenīnu pussalas “zābaka” pašā “papēdī”.
Leče ir unikāla ar krāšņo baroku, rozā marmora namiem un tādēļ tiek dēvēta par “dienvidu Florenci”.
Pilsētā mums būs ekskursija, kuras laikā apskatīsim Sv. Krusta baznīcu un katedrāli ar pārsteidzoši skaistu laukumu tās priekšā.
Lečē tiks dots brīvais laiks suvenīru iegādei.
Ekskursijas otrajā daļā apmeklēsim Ostuni, kas atrodas tikai 8 km no Adrijas jūras piekrates. Tās vecpilsētu veido cietoksnis, kas uzcelts kalna virsotnē un ko joprojām iekļauj nocietinātas sienas. Ostuni tiek atzīts par īstu arhitektūras dārgakmeni un tiek saukts par Balto pilsētu, pateicoties ēku baltajām sienām. Pilsētas ievērības cienīgākās ēkas ir katedrāle un bīskapa pils. Ostuni iekļauj vairākas nocietinātas lauku muižas, kas arī ir apskates vērtas. (Ekskursijas ilgums~10 stundas)

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā)

Ekskursija uz Polignano a Mare un Alberobello 75 EUR

18. aprīlis

09:00 no viesnīcas
Ceļojuma pēdējā dienā vispirms dosimies uz Polignano a Mare – pārsteidzošu pilsētu Adrijas jūras krastā. Tās vecpilsēta izvietojusies uz klintīm, kas paceļas pāri jūrai un kuras balkoni un šaurās, ziediem rotātās ieliņas rada ļoti poētisku ainavu. Šī teritorija bija apdzīvota jau ļoti sen, par ko sevišķi liecina romiešu laika celtņu paliekas.
Pilsētu apskatīsim kājām un tiks dots arī brīvais laiks.
Ekskursijas otro daļu pavadīsim Alberobello – trulli mājiņu pilsētā. Tā iekļauta UNESCO Pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā pateicoties īpatnējām, bez saistvielām būvētām akmens krāvuma mājiņām ar konisku jumtu. Trulli mājiņas kalpoja par noliktavām vai īslaicīgu patvērumu un raksturīgas tieši Itrijas ielejai Apūlijā.
Ekskursijas noslēgumā tiks dots brīvais laiks (Ekskursijas ilgums~7 stundas)

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas ( vīns un ūdens iekļauts cenā), liķiera un vietējo saldumu degustācija Alberobello


18:30 Transfērs no viesnīcas uz lidostu
21:00 Izlidošana uz Rīgu