Azoru salas valsts svētkos

 • Galamērķis:
 • Dienu skaits: 4 days
 • Izlidošanas datums: 14/11/2020
 • Atgriešanās datums: 17/11/2020
 • Cena: 579 €

Azoru salu arhipelāgs ir viens no retajiem galamērķiem, kas nemainīgi parādās dažādu aptauju pirmajās vietās pasakainās un masu tūrisma nesabojātās dabas, vietējo iedzīvotāju viesmīlības, ainavu, tradīciju un kultūras daudzveidības dēļ. Tas ir tūrisma gardēžu iekārots maršruts, kas nav viegli sasniedzams un tādēļ – jo vērtīgāks. Ceļojums piemērots: visiem, kas ilgojas pēc patīkamas gaisa temperatūras , mīl krāšņus un neparastus dabasskatus, masu tūrisma nesabojātu, mierīgu un klusu vidi.

Azoru salas valsts svētkos – šis arhipelāgs ir viens no retajiem galamērķiem, kas nemainīgi parādās dažādu aptauju pirmajās vietās pasakainās un masu tūrisma nesabojātās dabas, vietējo iedzīvotāju viesmīlības, ainavu, tradīciju un kultūras daudzveidības dēļ. Tas ir tūrisma gardēžu iekārots ceļojuma galamērķis, kas nav viegli sasniedzams un tādēļ – jo vērtīgāks.

Ceļojuma cena:

 • Tiešais lidojums 579 EUR/pers.
  14.11.2020 Rīga 05:00 08:30 Ponta Delgada
  17.11.2020 Ponta Delgada 21:00 05.40 Rīga
 •  Hotel Marina Atlantico 4* + tiešais lidojums: 799 EUR/pers.
 •  Neat Hotel Avenida 3* + tiešais lidojums: 699 EUR/pers.

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Ponta Delgada – Rīga:
  Lidojums
  Lidostu nodokļi
  5 kg rokas bagāža un 10 kg reģistrētā bagāža
 • Tiešais lidojums + viesnīca:
  Transfērs
  3 naktis divvietīgā istabā
  Brokastis
  Grupas vadītāja pakalpojumi

Cenā nav iekļauts:

 • Veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • Personīgās izmaksas, dzeramnauda šoferiem, gidiem, apkalpojošam personālam utt.;
 • Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā;
 • Ekskursiju pakete pēc izvēles:
  • Pontas Delgadas pilsēta un Sete Cidades ezeri – 60 EUR
  • Ekskursija uz Sau Migela salas ziemeļaustrumiem – 60 EUR;
  • Terseira – 285 EUR;
  • Ekskursija uz Uguns ezeru, Furnas ieleju un Terra Nostra parku – 70 EUR

Papildus izmaksas:

 • Piemaksa par vienvietīgu numuru 65 EUR – Neat Hotel Avenida
 • Piemaksa par vienvietīgu numuru 90 EUR – Hotel Marina Atlantico

Svarīga informācija:

 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

Ceļojuma datumi

 • 14.11.2020 – 17.11.2020

Ceļojuma un ekskursiju programmas

Azoru salas valsts svētkos ar ekskursijām!

Pontas Delgadas pilsēta un Sete Cidades ezeri
14. novembris 09:30 no viesnīcas
Pirmās dienas ekskursija ievaddaļa tiks veltīta Sau Migela salas galvaspilsētas Pontas Delgadas izpētei, kuru gida pavadībā izstaigāsim kājām. Pa pilsētas galveno avēniju dosimies apskatīt pilsētas Domes ēku, ievērojamākās baznīcas Matriza, “Cerību konventu” ar tā svētnīcu un Veco Jezuītu koventu, kas lepojas
ar skaistāko baroka fasādi Azoru salās. Paviesosimies arī pilsētas tirgū.Pēc pusdienām mūsu ceļš vedīs uz Sete Sidades jeb Septiņu pilsētu kalniem. Pa Dienvidrietumu ceļu, gar okeāna piekrasti un zaļām pļavām dosimies līdz pirmajai pieturai – skatu laukumam Višta du Rei. No šejienes paveras elpu aizraujoša
panorāma uz Sete Cidades ezeriem – vienu zilā, bet otru zaļā krāsā, kas izvietojušies milzīgā vulkāna krāterī. Eksursija turpināsies pa burvīgiem lauku ceļiem, kas skatienam pavērs salas ziemeļu un dienvidu piekrastes pagarinājumus, kā arī centrālās daļas kalnus. Ekskursijas noslēgumā apmeklēsim arī siltumnīcas, kur nogatavojas slavenie Azoru salu ananāsi.
Ekskursijas ilgums ~ līdz 18:00.

Ekskursija uz Sau Migela salas ziemeļaustrumiem
15. novembris 09:00 no viesnīcas
Izbrauksim no Pontas Delgadas un vispirms apstāsimies pludmalē Ribeira Kente ( Ribeira Quente). Pēc īsas pastaigas okeāna krastā, dosimies uz Ponta da Madrugada – vienu no pašiem ievērojamākajiem salas skatu laukumiem, no kura aplūkojams bezgalīgais Atlantijas okeāns. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Povoacao- munipalitāti Sau Migelas dienvidaustrumu daļā, kur apmetās salas pirmie iemītnieki. Ekskursija turpināsies uz salas ziemeļaustrumiem, kas ir Sau Migela salas vismazāk apdzīvotais rajons. Ciemata Nordeste restorānā nobaudīsim pusdienas un tālāk dosimies uz botānisko parku Ribeira duš Kalderoeš ar pašu gleznaināko salas ūdenskritumu Līgavas plīvurs. Ainavām un ciematiem mainoties, nonāksim skatu laukumā Saltu du Kavalu (Salto do Cavalo) no kura var redzēt divus salas lielākos vulkāniskos kompleksus Povoasau un Furnas. Pēc tam atgriezīsimies Pontā Delgadā.
Ekskursijas ilgums ~ līdz 17:30.

Terseira
16. novembris
07:00 Izbraukšana no viesnīcas uz lidostu; 08:40 Izlidošana uz Terseiras salu ar vietējo aviolīniju lidmašīnu; 09:20 Ierašanās Terseirā. Vispirms dosimies Serra do Cume kalnu grēdas virzienā, kur skatu laukumā varēsim aplūkot salas plašumus. Nākamais pieturas punkts būs neaktīvs vulkāns Brasil, no kura skatu laukuma paveras panorāma pāri pusei no Terseiras salas, salas galvaspilsētai Angra do Heroismo un lielākajam spāņu būvētajam fortam Castelo de Sao Juao Batista, kas atrodas vulkāna pakājē. Pēc pusdienām vietējā restorānā, dosimies uz salas ziemeļu piekrasti, kur atrodas Biscoitos ciemats, kas slavens ar savu vīna muzeju. Te apskatīsim vīnogulāju dārzus un degustēsim vietējo vīnu. Okeāna piekrastē redzēsim brīnišķīgus sastingušas lavas izveidotos dabiskos peldbaseinus, kuros, labvēlīgu laika apstākļu gadījumā, varēs arī nopeldēties. Terseiras salas ekskursijas laikā apmeklēsim arī unikālo dabas veidojumu -Algar do Carvao alu, kas atrodas izdzisušā vulkānā.
18:00 transfērs uz Terseiras salas lidostu; 19:25 izlidošana uz Sau Migela salu; 20:05 ierašanās Sau Migela salā un transfers uz
viesnīcu. Ekskursijas ilgums ~ līdz 20:30. *Ekskursijas pēdējais iegādes termiņš – 17.oktobris!

Ekskursija uz Uguns ezeru, Furnas ieleju un Terra Nostra parku
17. novembris 09:00 no viesnīcas
Vispirms dosimies salas dienvidu piekrastes virzienā garām Barosa kalnam, no kura virsotnes var pārredzēt abus salas krastus. Pēc tam, dodoties uz ziemeļiem, rāmais Uguns ezers un brīnišķīgā ainava tam visapkārt, būs labi pārskatāma. Pēc tam dosimies uz Santa Iria skatu laukumu, no kura labi pārskatāma salas ziemeļu piekraste. Turpinot ceļu ziemeļu virzienā, apstāsimies pie Gorreanas tējas fabrikas un plantācijām, lai apskatītu tējas krūmiem apaugušās terases, iepazītos ar fabrikas darbību un nobaudītu tasi vietējās tējas vai fabrikā ražoto saldējumu, kas skaitās pats garšīgākais salā. No skatu laukuma Piku du Ferru varēs apbrīnot salas lielāko un vecāko vulkāna krāteri, kurā atrodas Furnas ezers un spa. Šeit pieejami 22 ārstniecisko minerālūdens veidu. Pirms pusdienām apstāsimies Furnas ezera krastā, kur būs iespēja vērot, kā no vulkāniskas ielejas dzīlēm tiek izvilkti milzīgi katli ar gaļas un dārzeņu sautējumu ( Cozido), kuru pēc tam vietējie restorāni piedāvās nobaudīt pusdienās. Pēc pusdienām, pastaiga romantiskajā Terra Nostra parkā. Parkā atrodas arī termisko ūdeņu peldbaseins, kurā būs iespēja nopeldēties (iesakām līdzi ņemt tumšas krāsas peldkostīmu/peldbikses). Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Furnas ielejas karstajiem un minerālūdens avotiem, kuri ir unikāls vulkānisks elements Azoru salās. Ekskursijas ilgums ~ līdz 17:30

 

Izbaudi atpūtu programmā “Azoru salas valsts svētkos!”