Atpūta Portugālē Algarves piekrastē

 • Galamērķis:
 • Dienu skaits: 8 days
 • Izlidošanas datums: 02/10/2017
 • Atgriešanās datums: 23/10/2017
 • Cena: 299 €

Aviotūre un grupas ekskursijas – atpūta Portugālē Algarves piekrastē. Piedāvājums tikai no 299 EUR! (IL)

Ceļojuma datumi un cena:

02.10.2017.    389 € vai 299* 
09.10.2017.    389 € vai 299* 
16.10.2017.    389 € vai 299* 
23.10.2017.    439 € vai 349* 

* Cena ar “*” – atpūta 3* viesnīcā – pēc fortūnas sistēma (600 m līdz jūrai)

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Seviļa – Rīga
 • Rokas bagāža līdz 5 kg
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg
 • 7 naktis viesnīcā Turim Estrela do Vau Hotel 4*
 • 6 x brokastis viesnīca

Cenā nav iekļauts:

 • Personīgās izmaksas, dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam utt.
 • Ceļojuma veselības apdrošināšana
 • Ekskursijas brauciens uz Lisabonu – 50 EUR
 • Pastaiga ar kuģīti uz ūdens grotām – 15 EUR
 • Ekskursiju pakete 199 EUR vai atsevišķi:
  • Transporta apkalpošana
  • Ekskursijas Seviļā, Lagušā, Sagres zemesragā, Faro, Silvešā
  • Pavadīšana visa brauciena laikā

* Ieejas biļetes un biļetes sabiedriskajam transportam tiek apmaksātas atsevišķi

* Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos – 140 €

Papildus informācija:

 • 0,5 €/dienā nodoklis par uzturēšanos Spānijā, 3* viesnīcā
 • 1 €/ dienā nodoklis par uzturēšanos Spānijā, 4* viesnīcā
 • Ieejas biļetes

Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.

Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.

Turim Estrela do Vau Hotel 4*:

“Turim Estrela do Vau Hotel” – viesnīcas teritorijā atrodas: baseins, restorāns, bārs blakus baseinam ar atspirdzinošiem dzērieniem, trenažieru zāle, veikaliņš, bērnu vasaras klubs, SPA centrs “Welness”, restorāns, bezmaksas Wi-Fi viesnīcas vestibilā.

Viesnīcā “Turim Estrela do Vau Hotel” ir plaši apartamenti ar mūsdienīgām mēbelēm, kondicionieri un televizoru. Numuriņos ir pilnībā aprīkota mini virtuvīte, kurā ir ledusskapis un mikroviļņu krāsns.

Programma ceļojumam:

Atpūta Portugālē Algarves piekrastē

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā. (Precīzu tikšanās laiku lūgums noskaidrot 1-2 dienas pirms brauciena). Lidojums Rīga-Seviļa (~5:00-8:35).

Apskates ekskursija Seviļā. Ekskursija Seviļā – Andalūzijas galvaspilsētā. 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstādes paviljona apskate. Apmeklēsiet pasaulē lielāko gotikas katedrāli un Karalisko pili Alkazaru. Tālāk seko ekskursija skaistākajās Seviļas vietās: Spānijas laukums, Marijas Luīzes parks, Torre del Oro, kā arī tipiskais ebreju kvartāls.

Ceļš uz viesnīcu Algarvē. Iekārtošanās, atpūta.

Algarve – tā ir Portugāles dienvidu piekraste, kur atrodas vistālāk uz dienvidiem esošais punkts Eiropā. Lieliskās pludmales ar zeltainām smiltīm brīnumainu klinšu ielokā stiepjas no Sagres zemesraga līdz Guadianas upei. Te var apmeklēt vēl arābu periodā celtos cietokšņus, izbaudīt lielisku Atlantijas virtuvi un saprast, kas ir “neatkārtojams portugāļu raksturs”.

Nakts viesnīcā.

2. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras. Nakts viesnīcā.

3. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursija uz vistālāko dienvidos esošo punktu – Sagres zemesragu (Sv. Vinsenta zemesrags) un Lagušas pilsētiņu. Tieši Lagušā Heinrihs Jūrasbraucējs dibinājis slaveno jūrniecības skolu, no šejienes kuģi devās uz tālajām zemēm. Redzēsim Lagušas cietoksni un fortu, tās senās ieliņas, kuras caurvij ceptās zivs aromāts. Pēc vēlēšanās, var apmeklēt fortu Bandeira (ieeja ~2EUR/cilv.) un vergu tirgu – skumjo vēstures lappuses liecinieku.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē došanās ekskursijā uz Silveš cietoksni. Pilsēta, kas kādreiz ir bijusi lielā romiešu apmešanās vieta un Al-Algarb arābu provinces galvaspilsēta. Pilsētā ir saglabājies cietoksnis, kas ir celts no sarkanā smilšakmens. Šaurās arābu ieliņas ej uz leju no pakalna uz Arade upi un veido vārdiem neaprakstāmu sajūtu, it kā ienirstot vēsturē. Pēc vēlēšanās, Silveš cietokšņa apmeklējums – ~2 EUR/cilv. Pēc cietokšņa apmeklējuma dosimies uz vispopulārāko vietu Algarvē, kuru apmeklē visi uz šejieni atbraukušie tūristi – Ponta da Piedade grotu sistēmu, kur miljonu gadu garumā okeāna vilnis izskaloja brīnumainas alas un formas no zeltainām piekrastes smiltīm. Grotu apskate tiek veikta laivās no ūdens (pēc vēlēšanās).

Pastaiga ar kuģīti uz Ponta da Piedade grotām visiem interesentiem. Pastaiga notiks tikai tad, ja ir navigācija (papildu maksa uz vietas –15 EUR).

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

5. diena
Brokastis.

Brīva diena vai pēc vēlēšanās ekskursija uz Portugāles galvaspilsētu – Lisabonu (papildu maksa 50 EUR). Lisabona ir viena no vissenākajām Eiropas pilsētām. Gadu gaitā tā ir mainījusies līdz nepazīšanai, jo tā ir saglabājusi visu traģēdiju rētas, kas plosījušās Portugālē, it īpaši 1755. gada zemestrīce. Tikai neliels Belenas rajons atgādina par kādreizējo Portugāles galvaspilsētas diženumu. Mēs redzēsim Jeronima klosteri un Belenas torni, pieminekļus, kas ir uzskaitītas UNESCO sarakstā. Jeronima klosteris un Belenas tornis – spilgts neparastā manuelino stila paraugs, kuru var sastapt tikai Portugālē. Tajā ir apglabāts Vasko de Gama, kā arī daudzi karaļi. Blakus atrodas Prezidenta pils, Kariešu muzejs, lieliskais Impērijas laukums un piemineklis pirmatklājējiem. Blakus atrodas vissenākā fabrika, kas ražo slavenos pasteis de belem – saldās kūciņas, kas obligāti jānogaršo. Ekskursijas laikā apmeklēsim Baiša un Alta rajonus, apmeklēsim Eduardo 7. parka skatu laukumu, Marķīza Pombala laukumu, galveno pilsētas prospektu – Neatkarības prospektu, apmeklēsim galveno Komercijas laukumu un senos Alfamas kvartālus, Se katedrāli un apmeklēsim lielisku Rossio laukumu un staciju, pastaigāsimies pa senāko Augusto ieliņu, redzēsim Santa Justa liftu – ieklausīsimies pilsētas elpā un mēģināsim sajust tās garu.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

6. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursija uz Faro – Algarves reģiona galvaspilsētu. Faro dibināja finikieši Formoza upes palienē, un kā uzskata zinātnieki, šajā vietā ir atradusies leģendāra Ossonoba pilsēta. Redzēsim slaveno Karmo baznīcu un kaulu kapliču (ieeja ~1 EUR/cilv.), Faro cietoksni un neatkārtojamas upes ainavas, kā arī varēsim nogaršot Algrves vīģeskoka, mandeļu un pupiņu saldumus.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

7. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras. Nakts viesnīcā.

8. diena
Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz lidostu. Lidojums Seviļa – Rīga (~9:30-15:00).